Dell G3223D vs S3222DGM

Mertcan93

Centipat
Daha fazla  
Merhaba

İki monitör arasında kaldım. Hangisi daha iyi?

Dosya Ekleri

• IMG_20230910_021047.jpg
    IMG_20230910_021047.jpg
    154,9 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
G3223D IPS , S3222DGM VA panel. Oyun için alınacaksa Ips olan daha iyi .

Oyunlarda kaliteli VA panel elbette tercih edilebilir , ama bu Ips monitör sizi kesinlikle üzmez.

Tabi "Düz ekran" ve "Kavisli Ekran" olayi da var , orada kisisel zevkler giriyor isin içine.
Bence , yakindan k&m ile kullaniyorsaniz "Kavisli" ekran daha iyi , yok ben kontrolörü elime alip arkama yaslanacagim veya xbox , ps icin kullanacagim derseniz "Düz" ekran .

Solda ki, kullanıyorum ben de merak ettiğin şeyler varsa cevaplarım.

Konsol ve PC takacağım monitörün kenarında çok boşluk var mış doğru mu?

G3223D IPS, S3222DGM VA panel. Oyun için alınacaksa IPS olan daha iyi.

Oyunlarda kaliteli VA panel elbette tercih edilebilir, ama bu IPS monitör sizi kesinlikle üzmez.

Tabii "düz ekran" ve "kavisli ekran" olayi da var, orada kisisel zevkler giriyor isin içine.
Bence, yakindan k&m ile kullaniyorsaniz "kavisli" ekran daha iyi, yok ben kontrolörü elime alip arkama yaslanacagim veya Xbox, PS icin kullanacagim derseniz "düz" ekran.

Teşekkür ederim beni bilgilendirdiniz için PS ve PC aynı anda bağlayacağım bir sorun olur mu?

Konsol ve PC takacağım monitörün kenarında çok boşluk var mış doğru mu?

Teşekkür ederim beni bilgilendirdiniz için PS ve PC aynı anda bağlayacağım bir sorun olur mu?
Herhangi bir sorun olmaz . Pc dp , Ps Hdmi'dan bağlarsiniz . Kullanmak istediğinizi seçip bakarsınız keyfinize.

Yeni konular

Geri
Yukarı