Dell G5 SE ekran aniden karıncalanıyor

MrKaanPro

Hectopat
Laptopu daha yeni aldım Dell G5 SE serisi 1 haftalık ve ekran sürekli aniden saniyelik karıncalanıp geri geliyor tüm ekran kartı güncellemelerini yaptım fakat hala devam ediyor. Yardım ederseniz sevinirim. Aksi taktirde garantiye yollayacağım.

WhatsApp Image 2022-03-13 at 00.52.24.jpeg

WhatsApp Image 2022-03-13 at 00.59.33.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum aldığın yeri arayabilirsen ara durumunu anlat , ona göre işlem yap. Eğer gerçekten çok çok uyguna aldıysan ve garantisi varsa gönderebilirsin tabi. Ama bana göre önce aldığın yeri ara belki yenisini verirler direk . Kaybedecek birşeyin yok sonuçta.

Dostum aldığın yeri arayabilirsen ara durumunu anlat , ona göre işlem yap. Eğer gerçekten çok çok uyguna aldıysan ve garantisi varsa gönderebilirsin tabi. Ama bana göre önce aldığın yeri ara belki yenisini verirler direk . Kaybedecek birşeyin yok sonuçta.
aradım hiç takmadılar yüzüme kapattılar anlattım durumu yollayın bize iade talebi açıp dediler ama kesin kullanıcı hatası diyip geri yollarlar veya açılmış kutu diye kabul etmezler
Laptopu daha yeni aldım Dell G5 SE serisi 1 haftalık ve ekran sürekli aniden saniyelik karıncalanıp geri geliyor tüm ekran kartı güncellemelerini yaptım fakat hala devam ediyor. Yardım ederseniz sevinirim. Aksi taktirde garantiye yollayacağım.

Eki Görüntüle 1330453

Eki Görüntüle 1330454
ayrıca oyun oynarken sıkıntı olmuyo masaüstünde tarayıcıda oluyor

aradım hiç takmadılar yüzüme kapattılar anlattım durumu yollayın bize iade talebi açıp dediler ama kesin kullanıcı hatası diyip geri yollarlar veya açılmış kutu diye kabul etmezler

ayrıca oyun oynarken sıkıntı olmuyo masaüstünde tarayıcıda oluyor
Hocam siz iade talebini oluşturun. Gelip alsınlar. Evimden teslim alınsın seçeneği ile.
Muhtemelen gerekeni yaparlar. Böyle durumlarda sanırım önce kontroller yapılıyor sonra satıcıya iade gerçekleşiyor.
Kaybedecek birşeyiniz olduğunu düşünmüyorum. En kötü gönderdiğiniz ürünü geri alırsınız.
Bu yüzüne kapama olayı ile ilgili , epey çalışan var belki umursamaz birine denk gelmissinizdir. Bidaha aradığınızda bu durumu da belirtirsiniz.

Eki Görüntüle 1330453

Eki Görüntüle 1330454
kardeş fazla uzatmıcam istersen mücadele verirsin zorlıyarak değiştirirtsin tüketici mahkemesi var ve tüketici hakların var kanunen sadece beğenmedim desen bile belli bir sürede bu nedenle bile iade etme hakkın var paranı geri alma hakkın var. belki ekran kartının yuvası gevşektir veya arızalı defolu maldır yani iki arda bir derede kalma ya iade et yada etme bu işin lama ciması olmaz .iyi şanslar sana ben bu konuda daha fazla yokum

Bilgisayarı garantiye yolladım geldiiğinde 144 hz yerine 60 hz monitör takıp ekran kartını yakmışlardı 2 kere yolladım düzeltsinler diye fakat hala aynı aradım firmayı mail atın diyor hala ayrıca bilgisayarı aldığımdaki faturayla garanti fatura tarihi aynı değil garanti fatura tarihi 2 ay erken başlanmış resmen bilgisayarımı daha çok bozup bana geri yolladılar ne yapabilirim bu konuda yenisiyle değiştirtmek veya para iadesi istiyorum fakat kabul etmiyorlar

Bilgisayarı garantiye yolladım geldiiğinde 144 Hz yerine 60 Hz monitör takıp ekran kartını yakmışlardı 2 kere yolladım düzeltsinler diye fakat hala aynı aradım firmayı mail atın diyor hala ayrıca bilgisayarı aldığımdaki faturayla garanti fatura tarihi aynı değil garanti fatura tarihi 2 ay erken başlanmış resmen bilgisayarımı daha çok bozup bana geri yolladılar ne yapabilirim bu konuda yenisiyle değiştirtmek veya para iadesi istiyorum fakat kabul etmiyorlar.

Tüketici mahkemesine gitmeniz gerekir veya arayıp halletmezseniz tüketici mahkemesinde yargılanırsınız de dava açarım size de, zaten haklı çıkarsın rahat ol önce onlarla anlaşmaya bak ama sert ol. Bindiğiniz dalı kesiyorsunuz de sağda solda sosyal medyada yayarım yaptığınızı de. İsteğiniz kabul etmek zorundalar kanunen siz haklı konumdasınız. Kimseye mail atman gerekmez defolu malsa yapamıyorlarsa paranı veya yedeğini vermeleri lazım. Zaten gelen bir siparişi sadece beğenmedim desen bile iade etme hakkın var kanunen.

Geri
Yukarı