Dell Gaming G15-FGR556W85C laptop nasıldır?

O dedikleriniz 3060 olan modellerinde mevcuttu. Bu modelde hem işlemci, hem de ekran kartı daha düşük, aşırı ısınabilecek parçalar değiller.

Afedersiniz siz haklısınız ben 3060 olan ile karıştırdım. Bu seri için de 61 ayrı oyun testi içeren bir video var, en çok 90 derece Celsiusa çıkmış sıcaklık, onu da paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Afedersiniz siz haklısınız ben 3060 olan ile karıştırdım. Bu seri için de 61 ayrı oyun testi içeren bir video var, en çok 90 derece Celsiusa çıkmış sıcaklık, onu da paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu 1650'li olan degil mi?

Videonun linkini atarmisiniz

Merhaba, peki bu ürünün RAM'ini yükseltmek mümkün mü? Mümkünse garanti kapsamını aşmayacak şekilde nasıl arttırabiliyoruz hepsiburada sitesinden aldıktan sonra?

Merhaba, peki bu ürünün RAM'ini yükseltmek mümkün mü? Mümkünse garanti kapsamını aşmayacak şekilde nasıl arttırabiliyoruz hepsiburada sitesinden aldıktan sonra?
Evet mümkün, kendiniz RAM'i alıp takabilirsiniz veya serviste taktırabilirsiniz, garanti konusunu firmaya sormak daha garanti olur.

Selamlar, üstat ben de linkteki ürünü düşünüyorum Abra ve bu ürün arasında kaldım 3dMax, After Effect gibi programlar için yeterli midir? Soğutması ve satış sonrası desteği nasıldır acaba? @egeoz316 Ayrıca konu sahibi arkadaş ürünü satın aldıysa memnun mudur? https://www.hepsiburada.com/dell-ga...bilir-bilgisayar-fb1180f165c-p-HBCV00000EUO4Y
Güzel modeldir. Alabilirsiniz.
Ayrıca 17.3 inç ve MUX olan bir model var:

Yeni konular

Geri
Yukarı