Dell Gaming G515 alınır mı?

lexoqe

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaş bu fiyata bulabileceğim en iyi laptopu buldum diye düşünüyorum. Foruma laptop önerisi almak için konu açtığımda bütçem 5.000 ile 6.000 arasıydı. Ama zorladım bu parayı gözden çıkarmaya karar verdim. 1 TL bile artıramam. Önerileriniz altın değerinde olacaktır. :)

Dell Gaming G515 Intel Core i7 8750H 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı

Ürün gayet iyidir incelemeleri de mevcut yabancı forumlarda olsun burada veya başka sitelerde olsun.
Genel olarak beğenilmiş klasik bir cihaz. Ekranı çok parlak olmasa da idare eder düzeyde zaten İPS panel olduğundan parlaklık yeterli gelecektir. Emin değilim ama İPS 60 HZ ekran diye biliyorum öyleyse parlaklığı gayet iyi sayılır.
Burada daha ucuz buradan alabilirsiniz.
DELL G5 G515 FB75D256F161C i7 8750H 16GB 1TB + 256GB SSD 15.6 Full HD 6GB GTX1060 Dos Blt G515-FB75D256F161C Dizüstü Bil

Çok güzel laptop. MaxQ ekran kartı içermesi kafanızı karıştırmasın bildiğim kadarıyla aman aman fark yok ortada en fazla 2-3 FPS oynuyordu herhalde. Aslında daha ucuza Monster'in GTX 1060'lı laptopları var onlara da bakabilirsiniz. Benim önerim ise Black Friday'ı beklemeniz. Bu bütçeye çok güzel bir laptop alırsınız.

Ürün gayet iyidir incelemeleri de mevcut yabancı forumlarda olsun burada veya başka sitelerde olsun.
Genel olarak beğenilmiş klasik bir cihaz. Ekranı çok parlak olmasa da idare eder düzeyde zaten İPS panel olduğundan parlaklık yeterli gelecektir. Emin değilim ama İPS 60 HZ ekran diye biliyorum öyleyse parlaklığı gayet iyi sayılır.
Burada daha ucuz buradan alabilirsiniz.
DELL G5 G515 FB75D256F161C i7 8750H 16GB 1TB + 256GB SSD 15.6 Full HD 6GB GTX1060 Dos Blt G515-FB75D256F161C Dizüstü Bil
Teşekkür ederim. Evet bu sitede daha ucuz. havale ile 650 tl fark ediyor.
Çok güzel laptop. MaxQ ekran kartı içermesi kafanızı karıştırmasın bildiğim kadarıyla aman aman fark yok ortada en fazla 2-3 FPS oynuyordu herhalde. Aslında daha ucuza Monster'in GTX 1060'lı laptopları var onlara da bakabilirsiniz. Benim önerim ise Black Friday'ı beklemeniz. Bu bütçeye çok güzel bir laptop alırsınız.
Herkes aynı şeyi söylüyor. Beklemek çok mantıklı geliyor. Peki monster markasını tercih etmem gerekir mi ?

Son düzenleme:
Kesinlikle, bu kadar bütçen var ise G515'i al kafan rahat etsin. Bir kere eski, kaliteli ve dünya çapında bir marka. Monster'a göre artıları; Hızlı parmak izi okuyucu, SSD'nin dışında 1 TB HDD olması, 8 GB RAM bellek daha fazla ve dual channel, en önemlisi bana göre, kasa kalitesi ve sadeliği.

Ben de bu kadar değer mi diye düşünüyorum ama alırsam kesinlikle bu laptop'u alacağım. Göze aldım bu fiyatı, indirim olursa falan diye bekliyorum ben de ama kesin bir şey bilmemek ile beraber, indirim falan olacağı yok gibi. Bu arada Teknolojipazar'a güvenemiyorum. Mağazaları var mıdır İstanbul içinde? Yoksa Ebrar Bilgisayar'ı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı