Çözüldü Dell Inspiron 15 3511 harici ekran kartı değişir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

batuhann.turker

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben Dell Inspiron 15 3511 i5 2.40GHz laptop kullanıyorum. Ekstra RAM ekledim SSD de aynı şekilde sadece paylaşımlı ekran kartı MX350 oyunlarda yetersiz geliyor. PCI Express 3.0 ile bağlı. Benim sorum bunu değiştirme imkanım var mı? Diğer konuları araştırdığımda kimi değişmez kimi değişir diyor. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Çözüm
Onu öğrenmeye çalışıyorum nasıl öğreneceğim illa açmam mı gerekiyor? Ama bildiğim kadarıyla Intel ekran kartı gömülü NVIDIA ekran kartı gömülü değil PCI Express ile bağlı

PCI-e yolu üzerinden bağlı olması dışında ihtimal yok zaten :)
RAM eklediğinizde anakartı görmüş olmanız gerek. Soğutucu bloğun altında kalır. Bakır boruları takip ederek bakabilirsiniz ya da internetten videosunu izleyin oradan da belli olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodan göründüğü üzere de anakarta gömülü.
Merhaba ben Dell Inspiron 15 3511 i5 2.40GHz laptop kullanıyorum. Ekstra RAM ekledim SSD de aynı şekilde sadece paylaşımlı ekran kartı MX350 oyunlarda yetersiz geliyor. PCI Express 3.0 ile bağlı. Benim sorum bunu değiştirme imkanım var mı? Diğer konuları araştırdığımda kimi değişmez kimi değişir diyor. Yardımcı olursanız sevinirim :)
Anakarta gömülü mü değil mi?

Mobil sistemlerdeki gpu çoğu zaman modüler değildir. Modüler olsa bile ki maliyet açısından çok kazançlı olmayacaktır. Harici olarak gpu bağlamanız daha mantıklı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Onu öğrenmeye çalışıyorum nasıl öğreneceğim illa açmam mı gerekiyor? Ama bildiğim kadarıyla Intel ekran kartı gömülü NVIDIA ekran kartı gömülü değil PCI Express ile bağlı

RAM eklediğinizde anakartı görmüş olmanız gerek. Soğutucu bloğun altında kalır. Bakır boruları takip ederek bakabilirsiniz ya da internetten videosunu izleyin oradan da belli olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Anlıyoum. Zaten Dell müşteri hizmetleri ile de görüştüm onlarda aynı şeyi söylediler. Paylaşımlı olan değişmez. Dahili olanda ancak aynısı ile değişebilirmiş. Teşekkür ederim sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı