Çözüldü Dell Inspiron 3520 bip sesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Salih Efe GNR

Centipat
Herkese merhaba öncelikle,
Bugün arkadasimdan Dell Inspiron 3520 laptop aldim. Sabah çalisiyordu sadece format atacaktim ama aksam actigimda 2 adet bip sesi geliyordu ama durmuyordu sesi YouTube attim kanalimda var. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm.
Evde otururken aklıma RAM'lerden kaynaklı olabileceği geldi ve değiştirdim RAM'ları. Şu an sorunsuz çalışıyor.
Bir de galiba bip seslerinin kaç kere çaldığı bilgisayardaki birşeyin arızalı olduğunu gösteriyormuş bip sesleri ile alakalı Dell'in internet sitesinde yazıyor Dell Dizüstü Bilgisayardaki Sesli Uyarı Kodlarını Anlama | Dell Turkey
(Telefondan yazdığım için RAM'leri taneler diye yazmış üst yazıda)
Arkadaşlar sorunu çözdüm.
Evde otururken aklıma RAM'lerden kaynaklı olabileceği geldi ve değiştirdim RAM'ları. Şu an sorunsuz çalışıyor.
Bir de galiba bip seslerinin kaç kere çaldığı bilgisayardaki birşeyin arızalı olduğunu gösteriyormuş bip sesleri ile alakalı Dell'in internet sitesinde yazıyor Dell Dizüstü Bilgisayardaki Sesli Uyarı Kodlarını Anlama | Dell Turkey
(Telefondan yazdığım için RAM'leri taneler diye yazmış üst yazıda)

Çözüm

Geri
Yukarı