Dell Inspiron 7567 Alınır mı?

cembozkurt92

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorum ana konusu var bilgisayarın ama ben sadece aklıma takılan birkaç yeri soracağım. Benim almayı düşündüğüm modeli:
DELL INSPIRON 15 CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB -1TB+256 SSD-GTX1050Tİ 4GB-15.6"W10

Monster noteboook alacakken buna denk geldim, hem daha ucuz hem daha kaliteli geldi bana. 1050Ti, 16GB RAM, 256 GB SSD sürümünden bahsediyorum bu arada. Ama birkaç incelemede belirtmişler ekran biraz kötü diye. Kullan varsa buna bir açıklık getirebilir mi? Ne kadar kötü bu ekran? Ayrıca başka bir sorunu var mı? Oyun performanları bana gayet iyi geldi. Battlefield 1'de ultrada 60 FPS'i görüyor cihaz. Galiba bunu alacağım ama dur bunun yerine üstüne 200-300 lira daha koy (max bütçem 4.5k üstü belki ama 5k'yı geçmesin) şu cihazı al her yönüyle daha iyidir dediğiniz var mı? Veya dur bak şu zaman indirimler olacak o zaman şunu al dediğiniz bir PC'de olabilir. Dell'in 10 yıllık laptopu vardı hala canavar gibi çalışır şu an. Cod 4'ten yıllar yıllar önce çıkmasına rağmen onu bile kaldırabilen bilgisayardı. Dell markasına güveniyorum ben sizin tecrübeleriniz var mı Dell ile? Tavsiye ve görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Not: Ekran kartı 1050 Ti bu cihazın. 1050 Ti'si olan bir laptop önerirseniz sevinirim. Veya daha üstü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal de bu laptop diğer sitelerde(Vatan dışında)en ucuz 4000 lira.4000 liralık modelde 128 GB SSD var ve size FreeDos olarak geliyor.Vatan da ise 256 GB SSD ve Windows 10 kurulu olarak geliyor.Fiyata geldiğimizde sabahları Vatan da 5200 lira ancak geceleri 4500 lira ya düşüyor.Vatan dan almak daha mantıklı.Ben bu gece vatandan alıcam bence sende öyle yap.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı