Dell Inspiron 7567 alınır mı?

Bahsettiğin bilgisayar tam bir fiyat performans ürünü.Şu an bu fiyata alınabilecek en mantıklı gaming laptop olduğunu düşünüyorum.Zaten kendisi yılın gaming pc ödülünü almış diye duydum.Benim açımdan sıkıntıları 2.6 kilogramlık ağırlığı ve plastik kasası bunları sıkıntı etmem dersen almanı öneririm tabi ips olan modeli tercih etmeni de tavsiye ederim.
güncel.. bilgisayarın durumu nedir? maaş yatınca alayım mı ne yapmalıyım?

Biraz önce Sinerji'den sipariş verdim, 1-2 güne cihaz elimde olur diye umuyorum bilgilendirme yapmaya çalışırım.
Öncelikle hayırlı olsun ben de şu sıralar laptop araştırıyorum bilgilendirmelerini bekleyeceğim belki fikirlerim değişir.

Biraz önce Sinerji'den sipariş verdim, 1-2 güne cihaz elimde olur diye umuyorum bilgilendirme yapmaya çalışırım.
Ürün elinize ulaştıysa izlenimlerinizi aktarır mısınız. Herhangi bir sorun var mı ekran olsun touchpad olsun

Merhaba ben de bu akşam sipariş vermeyi düşünüyorum. Hepsiburadadan alacağım. Yalnız bu modelde IPS ekran var mı? Ve sorun olur mu?

Dell Inspiron 7567 Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + 128SSD Fiyatı
Hepsiburada'daki TN ekran, sinerji ile görüştüm IPS ekran onlardaki

DELL INSPIRON 15 CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB -1TB+256 SSD-GTX1050Tİ 4GB-15.6"W10
Merhaba ben güven sorunları yaşayan birisi olduğumdan dolayı vatandan almayı tercih edeceğim hakikatten çok güzel bir bilgisayar ancak gece indirimini kaçırdığımdan dolayı sonraki fırsatı bekleyeceğim
Ayrıca belirtmek isterim ki gece indirimi ile 4500 liraya düşmüştü
Vatandaki TN ekran mı IPS mi net bişey yazılmamış ve duyduğuma göre TN sanırım. Eğer IPS ise bende ordan alırım 500tl farkla 256 SSD ve Win10 yeterince makul

Ürün elinize ulaştıysa izlenimlerinizi aktarır mısınız. Herhangi bir sorun var mı ekran olsun touchpad olsun

Vatandaki TN ekran mı IPS mi net bişey yazılmamış ve duyduğuma göre TN sanırım. Eğer IPS ise bende ordan alırım 500tl farkla 256 SSD ve Win10 yeterince makul
Elime ulaştı bir sıkıntı göremedim sıcaklık değeleri olarak işlemci 90 derecelerde çalışıyordu çoğu kişi normal desede ben bu kadar sıcak olmasını istemediğimden 0.120 kadar voltaj düşürdüm 75 derecelerde çalışıyor. PUBG ve Rust oynadım cihazı aldığımdan beri gayet performanslı bir cihaz.

Elime ulaştı bir sıkıntı göremedim sıcaklık değeleri olarak işlemci 90 derecelerde çalışıyordu çoğu kişi normal desede ben bu kadar sıcak olmasını istemediğimden 0.120 kadar voltaj düşürdüm 75 derecelerde çalışıyor. PUBG ve Rust oynadım cihazı aldığımdan beri gayet performanslı bir cihaz.
Sinerjinin n11 mağazasından mı almıştınız yoksa benim linkini verdiğim yerden kendi sitesinden mi? Bende bu durumda kendi sitesinden almayı düşünüyorum havale indirimi ile 4bine geliyo. Birde ekran IPS değil mi, ışık sızması falan varmı

Hocam yukarda bir arkadaş ipsnin ürün kodunu yazmış ips gibi gözüküyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı