Dell Inspiron 7567 alınır mı?

grigon

Kilopat
Dell 7567-4B70D128F161C i7-7700HQ 16GB 1TB+128SSD GTX1050Ti 15.6 Dos (IPS)

Bu ürünü almayı düşünüyorum. Biraz araştırma ile IPS ekran seçeneğini buldum Sinerji bilgisayarda. Hem de diğer sitelerdeki fiyatından yaklaşık 200 TL kadar daha ucuz. Şimdi öncelikle bu siteden hiç alışveriş yapmadım ama gözüme güvenilir geldi ve size de danışmak istedim. Acaba siteden alışverişte bi sorun olur mu? Ayrıca neden daha ucuza sattıkları da kafama takıldı. Olay ucuz etin yahnisine dönsün istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Ebrar bilgisayarda aynı ürün daha pahalı, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımı Sinerji'den aldım ve bir sıkıntı çekmedim. Çoğu kişi buradan, Teknobiyotik'den sistem topluyor. Yorumlarda da göreceğin üzere alan kişiler var zannedersem. Bence alınır.

Arkadaşım bu siteden bilgisayar topladı ve sorun yaşamadı. Ebrar bilgisayarı önermem çünkü iade etmek istediğinizde sorun çıkarıyorlar. Bu siteden alabilirsiniz.

Kardeşim yorumlardan anladığım kadarıyla bu bilgisayar IPS panel değil. Yorumlarda arkadaşın biri "TN panel ama olsun açıyı ayarlayınca sıkıntı olmuyor" demiş. Ve ürünün görseldeki gibi kırmızı değil beyaz aydınlatmalı olduğunu söylüyorlar. Ben yinede bi' vatan bilgisayar olsun başka bi' mağaza olsun git kendin gör derim. Ama fiyatına göre çok iyi bi' notebook.

Klavye beyaz led aydınlatmalı ve piyasada şuan hem TN hemde İPS panel bulunmakta. Laptop'u yazın başından beri kullanmaktayım ve gayet memnunum. Yukarıdaki laptop TN panel.
  • TN panel ürün kodu 7567-B7700D256W161C.
  • İPS panel ürün kodu 7567-4B70D256W161C.

Klavye beyaz led aydınlatmalı ve piyasada şuan hem TN hemde İPS panel bulunmakta. Laptop'u yazın başından beri kullanmaktayım ve gayet memnunum. Yukarıdaki laptop TN panel.
  • TN panel ürün kodu 7567-B7700D256W161C.
  • İPS panel ürün kodu 7567-4B70D256W161C.
Sinerji ile görüştüm ürün IPS olarak satıştaymış sitede de IPS olarak görünüyor, ekranı teyit ettiğim için sorun yok ama sadece internetten havale ile 4bin'lik bi alışveriş yapacağım için sitenin güvenilirliğini merak ediyorum.

Kardeşim yorumlardan anladığım kadarıyla bu bilgisayar IPS panel değil. Yorumlarda arkadaşın biri "TN panel ama olsun açıyı ayarlayınca sıkıntı olmuyor" demiş. Ve ürünün görseldeki gibi kırmızı değil beyaz aydınlatmalı olduğunu söylüyorlar. Ben yinede bi' vatan bilgisayar olsun başka bi' mağaza olsun git kendin gör derim. Ama fiyatına göre çok iyi bi' notebook.
Evet bu ay itibari ile IPS olarak satıştaymış, ürünün incelemelerini yaptım tek sorunum havale ile almayı düşündüğüm için sitenin güvenilirliği nasıldır yani ışık sızması veya touchped sorunu olursa nasıl yardımcı olurlar mı gibi kuşkularım var.

Arkadaşım bu siteden bilgisayar topladı ve sorun yaşamadı. Ebrar bilgisayarı önermem çünkü iade etmek istediğinizde sorun çıkarıyorlar. Bu siteden alabilirsiniz.
Şimdi havale ile alsam bi problem yaşarmıyım diye korkuyorum çünkü bu şekilde daha önce alışveriş yapmadığım ve parayıda havale ile peşin olarak gönderdiğimiz için bi yanlışlık olsa 4bin lira gider bide iadesini alamayız falan :s

Bilgisayarımı Sinerji'den aldım ve bir sıkıntı çekmedim. Çoğu kişi buradan, Teknobiyotik'den sistem topluyor. Yorumlarda da göreceğin üzere alan kişiler var zannedersem. Bence alınır.
Yorumlarda da okuduğum kadarıyla sistem toplama konusunda başarılılar ama laptop olayı nasıldır onu bilemiyorum, gelen ürün kapalı paket mi olucak, sonra paket içeriğinde hatalı ürün çıkarsa siteyle mi irtibata geçmem gerekicek yoksa direkt dell ile mi onu tam çözemedim. Sonuçta parayı peşin veriyoruz ama bi sıkıntı olursa ilgilenirler mi

GÜNCEL !! YARDIM...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı