Elektronik Delux M800 Ultra 1349 TL

Biz eski kafayız artık zamanında G502 alıp maskülenliğimizi masaya vurduk ama şu sıralar artık ultra hafif mi dersin skatez mi dersin bir sürü zımbırtıyla doldu piyasa standartlar çok yükseldi çok.

Hepsi satış stratejisi. Bu ürünler temelinde doğuştan yetenekli ve iyi refleksli kişilerin kendileri gibi olanlarla rekabeti için varlar.

Yoksa en ultra hafif, en iyi fareyi ben alsam ne olacak. Haftasonu halı sahada oynayan iki çocuk babası dayı Nike Mercurial Superfly giyince Ronaldo'ya dönüşmüyorsa bu da aynı hesap.

Hepsi satış stratejisi. Bu ürünler temelinde doğuştan yetenekli ve iyi refleksli kişilerin kendileri gibi olanlarla rekabeti için varlar.

Yoksa en Ultra hafif, en iyi fareyi ben alsam ne olacak. Hafta sonu halı sahada oynayan iki çocuk babası dayı Nike mercurial superfly giyince Ronaldo'ya dönüşmüyorsa bu da aynı hesap.

Aynen öyle ama bu mouse işi hastalık yemin ederim en son Razer V3 Pro aldım noktaladım bidahada almam mouse.

Arkadaşlar ben dün sipariş ettim bi hevesle ama şimdi bakınca gümrüğü, kargosu ve sonradan taksitlendirmesiyle 1800 küsür liraya gelmiş. Sizce yine de alınır mı yoksa iptal edip başka alternatiflere mi bakılmalı?

Geri
Yukarı