Demo web site nasıl?

Esatesat

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Daha blog forum ve güncel teknoloji bilgiler gibi bir forum oluşturmak istiyorum.
Aynı zamanda burada ürettiğim resimleri paylaşacağım.
Siteye her resmi yükleyemiyorum.
Elimde seçili 100'den fazla resim var.
Yazılarında düzenleyeceğim.
Yarına kadar

İlk defa WEB site oluşturum bu kadar detaylı profesyonel değilim.
Önerinizin her birini not ve dikkate alıcam.

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Görsellerin kalitesi düşük hocam onlara el atabilirsin ve hepsini alt alta sıralamak yerine aralara başka şeyler ekleyebilirsin mesela 2.görselden sonra sosyal medya adreslerin gibi.

Font tercihi daha iyi olabilirdi, demo için görselleriniz çok karmaşık ve göz acıtıcı olmuş.
Ücretsiz website tasarımı yapan websitelerden yapılmış gibi duruyor.

Görsellerin kalitesi düşük hocam onlara el atabilirsin ve hepsini alt alta sıralamak yerine aralara başka şeyler ekleyebilirsin mesela 2.görselden sonra sosyal medya adreslerin gibi.
Girişteki görseller mi?
Kimisi düşük şuan demo oldu için kalitesini yükseltmediğim çok resim var.
Hepsini bu hafta tamamlamış olucam.

Font tercihi daha iyi olabilirdi, demo için görselleriniz çok karmaşık ve göz acıtıcı olmuş.
Ücretsiz website tasarımı yapan websitelerden yapılmış gibi duruyor.
Evet o konuda bende fark ettim galeri kısmını gruplandırcam ama font konusunu dikkate alıcam.

Daha blog forum ve güncel teknoloji bilgiler gibi bir forum oluşturmak istiyorum.
Aynı zamanda burada ürettiğim resimleri paylaşacağım.
Siteye her resmi yükleyemiyorum.
Elimde seçili 100'den fazla resim var.
Yazılarında düzenleyeceğim.
Yarına kadar.

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Logo ve görsel uyumsuz görsel kalitesi düşük script hazır fontlar vasat arama kutusu görseli yok. SEO yükselmesi için kullanılan kelimeler vasat kullanımlar az.

Evet o konuda bende fark ettim galeri kısmını gruplandırcam ama font konusunu dikkate alıcam.
Hocam tek font kullanmak yerine çeşitlendirebilirsiniz, renk dağıtımı da değerlendirilmeli. Biraz soluk renkler tercih etmişsiniz. Genel olarak idare eder bir site fakat profesyonel çalışan insanların böyle bir demoyu beğenmeyeceğini bilmelisiniz.

Logo ve görsel uyumsuz görsel kalitesi düşük script hazır fontlar vasat arama kutusu görseli yok. SEO yükselmesi için kullanılan kelimeler vasat kullanımlar az.

İlk defa yapıyorum bu işi logo her şeyi el atacağım.
SEO daha belli değil.

Hocam tek font kullanmak yerine çeşitlendirebilirsiniz, renk dağıtımı da değerlendirilmeli. Biraz soluk renkler tercih etmişsiniz. Genel olarak idare eder bir site fakat profesyonel çalışan insanların böyle bir demoyu beğenmeyeceğini bilmelisiniz.
Evet hocam ama ilk defa yapıyorum.
Ondan foruma attımki öneriler üzerine eklemeler ve düzeltmeler yapayım.

Görsel kalitesi ne gibi düşük acılış ekranındaki resimlerdeki düşük kalitede genelimi düşük.

Son düzenleme:
İlk defa yapıyorum bu işi logo her şeyi el atacağım.
SEO daha belli değil.

Evet hocam ama ilk defa yapıyorum.
Ondan foruma attımki öneriler üzerine eklemeler ve düzeltmeler yapayım.

Görsel kalitesi ne gibi düşük acılış ekranındaki resimlerdeki düşük kalitede genelimi düşük.

Neredeyse tamamı düşük hepsi de keskinlikten gitmiş ana sayfa tamamen vasat.

Keskinlikleri yapay zeka resmi olduğu için oradan kaynaklı olabilir.
Ana sayfayı nasıl düzenliyim.
Önerin nasıl olur?

Logo değiş logo altında görsel koyma görselleri kaldır daha sade ana sayfa yap forum ve blog kısmını ayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı