Demon Slayer görüşüm

Attack on Titan'ın mesela başlangıcı çok hızlıydı, birden devler şehri basıyordu ve aksiyon başlıyordu ama Demon Slayer'de onun gibi değil. Başlangıcında direkt olarak hikayeye girse de Attack on Titan kadar gösterişli değil başlangıcı, asıl 5. 6. bölümlerden sonra başlıyor güzelleşmeye, kesinlikle öneririm. Ana karakter tanjiro Kamado'nun hayatı benimki gibi epey bahtsız. Seviyeleri ve rütbe hiyerarşisi dahi olan iblislere karşı, iblis avcıları var, bu şekilde hikaye başlıyor, karakterimiz tanjiro güçlendiği gibi bahsettiğim iblis hiyerarşisinde daha güçlü iblisler de bela oluyor, tabii tanjiro değil önemseyeceğimiz tek karakter. Seveceksiniz, bir bakın derim.

Son düzenleme:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood ve Death Note nasıldır?
Kaliteli seriler. Death note izlemişsinizdir diye söylememiştim.Çoğu kişinin ilk animesi :D Fmab zaten uzun zamandır zirvedeydi. Yani insanlar en iyi anime olarak görüyordu. Death noteu fmabdan önce izleyebilirsiniz. Kisa zaten. Ama söyle bir durum var spoiler vermeden söyleyeyim 25.bölümden sonrası ben de dahil büyük bir kesimi sarmadı.

Son düzenleme:
Düşüncenize saygı duyarım, Attack on Titan hakkında ayrı bir makale açacağım. Death Note ve Fullmetal Alchemist: Brotherhood hakkında bilginiz var mı?
Death Note çok sevdiğim bir seri ve iyi olduğunu düşündüğüm seri. İlk 25 bölüm süper, kalanı Death Note'a yakışmayan akışta gidiyor. İlk 25 bölümün her bölümünde heyecanlandığımı hatırlarım. FMAB hakkında bir bilgim yok, izlemeye çalıştım ama sarmadı beni.

Ayrıca Demon Slayer hakkında dediklerimi yanlış anlama, Demon Slayer sevdiğim bir seri aslında.

İzlediğim en sönük shounen. Bir yere git iblis döv ucuz geçmiş hikayelerini dinle sonraki sezona geç. Animasyonu olmasa kimse yüzüne bile bakmayacak.

Fullmetal Alchemist: Brotherhood ve Death Note nasıldır?
FMAB mükemmel bir anime hatta en kaliteli 10 shounen animeye girer son bölümlerini izlerken dişlerimi sıkıp duruyordum heyecandan. Bakmanızı öneririm.

Bence overrated bir anime. Animasyonları çok güzel onun dışında övebileceğim bir yanı yok benim için. Hikayesi ilgi çekici değil ve sürekli bağıran yan karakterleriyle bu anime kendinden soğuttu beni. Hatta o kadar soğuttu ki ilk sezondan sonrasını izlemedim bile.

Bence AoT da Demon Slayer da overrated kavramının babası, Berserk'in en kötü bölümü bile daha iyidir.

Geri
Yukarı