Demon Slayer incelemesi

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
- Ay ben anime manime sevmem. Başka bir şey aç.
- Çocuk musunuz kardeş çizgi film izliyorsunuz?
- Animenin naratif yapısı pek bana göre değil canım.
Diyenleri anlıyoruz. Ve saygıyla karşılıyoruz çünkü Demon Slayer'ı izleyene kadar çoğumuz böyle düşünüyordu. Karşınızda kimetsu no yaiba. Yani Demon Slayer.
Hikaye yapısıyla bildiğimiz dizi yapılarına benzeyen ama gerçeklik, saçmalık, aksiyon, dram dengelerini dizi dünyasının yüzde doksanından daha iyi tutturan enfes bir anime yapımı. Bu yüzden anime sevmeyip de bi' şans daha vermek isteyenlere özellikle öneriyoruz.
Arigato gozaimasu!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve şu müziğin güzelliğine aşık olun:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hadi baay. 👋

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyenleri anlıyoruz. Ve saygıyla karşılıyoruz çünkü Demon Slayer'ı izleyene kadar çoğumuz böyle düşünüyordu. Karşınızda kimetsu no yaiba. Yani Demon Slayer.
Hikaye yapısıyla bildiğimiz dizi yapılarına benzeyen ama gerçeklik, saçmalık, aksiyon, DRAM dengelerini dizi dünyasının yüzde doksanından daha iyi tutturan enfes bir anime yapımı. Bu yüzden anime sevmeyip de bi' şans daha vermek isteyenlere özellikle öneriyoruz.
Arigato gozaimasu!

Hadi baay. 👋

Müzik gerçekten güzelmiş.

Hikaye yapısıyla bildiğimiz dizi yapılarına benzeyen ama gerçeklik, saçmalık, aksiyon, dram dengelerini dizi dünyasının yüzde doksanından daha iyi tutturan enfes bir anime yapımı. Bu yüzden anime sevmeyip de bi' şans daha vermek isteyenlere özellikle öneriyoruz.
Arigato gozaimasu!

Hadi baay. 👋
O kadar da iyi bir anime değil aslında.

İlk başlarda sevsemde sonradan batırmış olan animedir. Üst aylar ve özellikle de Muzan Jackson çok saçma sebeplerden öldü. Adam akıllı bir savaş izleyemedik. Muzanın neden saçma öldüğünü sorarsanız şöyleki eğer üst ay 4'deki kendine avantaj sağlayan sonsuzluk kalesini kontrol eden iblisi savunmasız bırakmasaydı net kazanırdı.

İlk başlarda sevsemde sonradan batırmış olan animedir. Üst aylar ve özellikle de Muzan Jackson çok saçma sebeplerden öldü. Adam akıllı bir savaş izleyemedik.
Aslında bu da animede ne aradığında bağlı olarak değişir. Tabii saygı duyuyorum.

Aslında bu da animede ne aradığında bağlı olarak değişir. Tabii saygı duyuyorum.
Güzel animeydi sadece savaşları iyi değildi. İblisler ya dikkatsizlikten ya da duyguları yüzünden kaybettiler. Dikkatsizliklere lafım yok ama duyguları katma kısmı olmasa 3. Sezonda Tanjiro, İnosuke, Zenitsu, Nezuko ve Gösteriş Hashirası ölürdü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı