Deneme Fulledim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkesin inişi çıkışlı bir süreci oldu. Ayrıca son viraj yayınları zorun yanından geçemez. Her yere kazık yazıp fulledim diyorsa orta dereceli sınavlardaki denemelerini niye paylaşmamış da sınava 3 gün kala gelip burada şöyleyim böyleyim deme gereksinimi duymuş merak ettim.
Bu kadar basit. LGS'ye gir kendini göster kardeşim ya. Basit sınav zaten. YKS sonucunu bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamın amacı kendi ağzıyla söylediği şekilde rakiplerinin moralini bozmak ve rakip elemek. Bana göre itemim nasıl skinim nasıl diye konu açan insanlar bin kat masumdur.
Bu arada öğeyi denetle ile fullemiş gibi göstermek zor değil bakın ben de 1. oldum yersen : D
Eki Görüntüle 1802383

Bu arada sen de aynı karakterde biriymişsin kime anlatıyorsam.
Eki Görüntüle 1802386
Herhalde siz de bunun gibi bir denemeye girdiniz, deneme ismini karaladığınıza göre.

Cidden bu tarz ucubelerle uğraşılmaz. Düşük puan alır da anadoluya giderse bunu az dövmeyecekler benden söylemesi. Cidden rezalet. Bari denemeyi düzgün seçseydin.

Cidden bu tarz ucubelerle uğraşılmaz. Düşük puan alır da anadoluya giderse bunu az dövmeyecekler benden söylemesi. Cidden rezalet. Bari denemeyi düzgün seçseydin.
Dedem gibi konuşayım: U-CU-BE. Gerçek hayatı bilmiyor daha muhtemelen. YKS ve LGS sonuçlarını merak ediyorum. Gerçi pek bir şey değişmez adam olmadıktan sonra.

Ciddi misin ya 🤣 bu kadar ihtiyacın var mı bu şeylere...
Ucube.

Dostum ben öğeyi incele yaparak yaptım yapılabildiğini göstermek için. Okuma yazmanız mı yok anlamıyorum ki.
İnceleyerek o barı nasıl %100 yapıyorsun? Ciddi bilmiyorum.
Dedem gibi konuşayım: U-CU-BE. Gerçek hayatı bilmiyor daha muhtemelen. YKS ve LGS sonuçlarını merak ediyorum. Gerçi pek bir şey değişmez adam olmadıktan sonra.
Göreceğiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı