Deneme sınavında düşük yapmak

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, KPSS'ye hazırlanıyorum. Netlerim şu an için 62-67 arasındaydı. Bugün yaptığım Türkiye geneli denemde tam bir fiyasko yaşadım. Sebebini tam anlayamıyorum. Hastayım belki ondan olabilir diye düşünüyorum. Bu tarz düşüşler sizce normal mi? Ve kendimi nasıl motive edebilirim?
Not: Kaç net olduğunu açıklamak istemiyorum. Fiyasko :)

Merhaba, KPSS'ye hazırlanıyorum. Netlerim şu an için 62-67 arasındaydı. Bugün yaptığım Türkiye geneli denemde tam bir fiyasko yaşadım. Sebebini tam anlayamıyorum. Hastayım belki ondan olabilir diye düşünüyorum. Bu tarz düşüşler sizce normal mi? Ve kendimi nasıl motive edebilirim?
Not: Kaç net olduğunu açıklamak istemiyorum. Fiyasko :)
Hocam bende bir YKS 24 öğrencisi olarak şunu söyleyeyim size, anlık olaylardan etkilenip netleriniz artıp azalabilir hiç sıkıntı değil ama her daim yükselmesini istiyorsanız ders çalışma saatlerinizi arttırmanız gerekebilir. Sınavınızda başarılar dilerim.

Hocam bende bir YKS 24 öğrencisi olarak şunu söyleyeyim size, anlık olaylardan etkilenip netleriniz artıp azalabilir hiç sıkıntı değil ama her daim yükselmesini istiyorsanız ders çalışma saatlerinizi arttırmanız gerekebilir. Sınavınızda başarılar dilerim.

Şu anki net ortalamanız nedir hocam?

Lisans KPSS'ye mi hazırlanıyorsunuz hocam?
Evet Lisans KPSS'ye hazırlanıyorum.
En son üniversite için ders çalışmış ve deneme sınavlarına girmiştim. Acaba unuttuğum ne var diye sormak istedim. Artış düşüşler elbet olacak ama bunlar bir kaç net oynar diye umuyorum. Fiyasko düzeyine inince moral olarak insan ciddi çöküş yaşıyor :)

Evet lisans KPSS'ye hazırlanıyorum.
En son üniversite için ders çalışmış ve deneme sınavlarına girmiştim. Acaba unuttuğum ne var diye sormak istedim. Artış düşüşler elbet olacak ama bunlar birkaç net oynar diye umuyorum. Fiyasko düzeyine inince moral olarak insan ciddi çöküş yaşıyor :)

Bende YKS'ye hazırlanıyorum hocam ve düşük yapınca benim de moral motivasyon 0'lanıyor. Önemli olan bu sonuçtan dolayı daha fazla hırs yapabilmek ve derse daha çok odaklanabilmektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Lisans KPSS'ye hazırlanıyorum.
En son üniversite için ders çalışmış ve deneme sınavlarına girmiştim. Acaba unuttuğum ne var diye sormak istedim. Artış düşüşler elbet olacak ama bunlar birkaç net oynar diye umuyorum. Fiyasko düzeyine inince moral olarak insan ciddi çöküş yaşıyor :)

Hocam hangi bölüm mezunusunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı