Deneyap Türkiye Detayları

spinozapsinoza

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Arkadaşlar sonunda şehrime Deneyap Atölyesi geldi ama ben bu atölye ile ilgili yalnızca üstten bilgim var. Bu kursa giden var mı? Giden varsa soruları mı cevaplayabilir mi?
1.) Deneyap sınavının zorluğu ne kadar olur?
2.) Burada bize verilecek eğitim kaç saat veya hafta sürer?
3.) Çok güçlü bir bilgisayarım yok, biz atölyedeki bilgisayarları mı kullanacağız?
4.) Bu kurs için belli bir miktar para ödeyecek miyiz?
5.) Kurs sonucunda elimizde belge falan olur mu, olursa bana ne gibi katkıları olur?

Arkadaşlar sonunda şehrime Deneyap Atölyesi geldi ama ben bu atölye ile ilgili yalnızca üstten bilgim var. Bu kursa giden var mı? Giden varsa soruları mı cevaplayabilir mi?
1.) Deneyap sınavının zorluğu ne kadar olur?
2.) Burada bize verilecek eğitim kaç saat veya hafta sürer?
3.) Çok güçlü bir bilgisayarım yok, biz atölyedeki bilgisayarları mı kullanacağız?
4.) Bu kurs için belli bir miktar para ödeyecek miyiz?
5.) Kurs sonucunda elimizde belge falan olur mu, olursa bana ne gibi katkıları olur?
Ben ilk başladığında gittim ama sonra bıraktım. 3 sene önce bize genel bir sınav yapmışlardı. Sonrasında ise proje sınavı vardı. Atıklarla robot mu ne yapmıştım. Bize verilen eğitim haftada 3 4 saat falandı. İsteyen kendi pcsini götürüyordu ama orada pcler olması lazım. Ben para ödemedim ödeyen de yoktu ben giderken. Belge alıcak kadar kalmadım kursta ama vardır illaki.

Ben ilk başladığında gittim ama sonra bıraktım. 3 sene önce bize genel bir sınav yapmışlardı. Sonrasında ise proje sınavı vardı. Atıklarla robot mu ne yapmıştım. Bize verilen eğitim haftada 3 4 saat falandı. İsteyen kendi PC'sini götürüyordu ama orada PC'ler olması lazım. Ben para ödemedim ödeyen de yoktu ben giderken. Belge alacak kadar kalmadım kursta ama vardır illaki.

Peki hocam ne öğretiyorlar, sınav ne kadar zordu? Aşağı yukarı yazılımda temel bilgilerim var, halleder miyim?

Peki hocam ne öğretiyorlar, sınav ne kadar zordu? Aşağı yukarı yazılımda temel bilgilerim var, halleder miyim?
Bana yazılım sormadılar hocam. Yanlışım yoksa türkçe mat genel kültür falan vardı galiba ama 3 yıldan fazla oldu tabi. Bize arduino yazılım drone yapımı falan öğretiyorlardı. En son ben bırakmadan önce yapay zeka falan vardı sanırım.

Bana yazılım sormadılar hocam. Yanlışım yoksa türkçe mat genel kültür falan vardı galiba ama 3 yıldan fazla oldu tabi. Bize arduino yazılım drone yapımı falan öğretiyorlardı. En son ben bırakmadan önce yapay zeka falan vardı sanırım.
Giderim eğer seversem devam ederim yok olmazsa bırakırım. Teşekkürler 😊

Aynı durumdayım ben de, peki ilk sınav puanınız kaçtı? Ayrıca yeni konu açtım, birazdan onaylanır, aklınızdaki sorulara bir nebze yardımcı olabilir.

Aynı durumdayım ben de, peki ilk sınav puanınız kaçtı? Ayrıca yeni konu açtım, birazdan onaylanır, aklınızdaki sorulara bir nebze yardımcı olabilir.

50 gibi bir puandı 😅 ona rağmen kazandım. Hepsini sallamıştım pek umutlu değildim ama oldu. Sınav hakkında ise uygulama sınavında eğer çalışmayan bir sistem yaparsam geçemez miyim?

Voltaj ölçümleri vs yapıyorlarmış. Jürilere projeni sunman, diksiyonun, kendine güvenin de önemli ayrıca. Her birinden puan alacaksın, eğer projeni güzel yapıp -çalışmasa bile eli ayağı düzgün bir şey olsa- sunumunu da güzelce anlatırsan çalışmasa bile çok düşük puan alacağını sanmıyorum ama yine de çalışan proje yapmaya bak sen.

Yeni konular

Geri
Yukarı