Deniz subaylığı hakkında merak ettiklerim

ReelaX

Yoctopat
Daha fazla  
Ben; araştırmacı, rahat, öz güvenli, sempatik, öz disiplinsiz, yüzücü.

-Deniz seyri yılda kaç gün olur, bir seyir kaç gün, seyirden dönünce tatil veriliyor mu, ailenle yılda kaç gün beraber oluyorsun (aile kurmak açısından sıkıntılı bir meslek mi)?
El içi ve ayak tabanı kuruluğu var(günde 2 - 6 kez elimi nemlendiririm, ayağımı 1-2 kez)?
-Maaş olarak 50k yazıyor göreve gidince yaklaşık kaç oluyor?
-15 yıl zorunlu görev diyor yani 25 yaşında başlamış olsa 40 yaşında ayrılabiliyor yani emekli olabiliyor mu yaklaşık ne kadar emekli maaşı?
-Terfi nasıl olunuyor(açıklayıcı)?
-5 vakit namaz kılınabilir mi okurken ve gemide falan meslek hayatı boyunca?
-Meslek hayatında bir gün nasıl geçiyor neler yapılıyor(biraz boş işler mi yoksa sürekli bir şeylere mi bakıyorlar, sıkıcı mı(masa başı memurluk gibi)?
-Nasıl kişiler için uygun?
-Yemekler nasıl, neler çıkıyor?
-Göreve gittiğinde ailen nerede kalıyor, il değiştirmek gerekiyor mu?
-Gemi sürekli sallanıyor mu mide bulantısı gibi bir şey yapar mı anlamak için ne yapmalıyım?(araba, tramvay vb. ben sürmüyorsam bazen başım ağrır ateş basar sevmem)
Hepsini düzgünce cevaplarsanız sevinirim, görev yapan, okuyan deniz subayı varsa iletişime geçmek isterim.

Ben; araştırmacı, rahat, öz güvenli, sempatik, öz disiplinsiz, yüzücü.

-Deniz seyri yılda kaç gün olur, bir seyir kaç gün, seyirden dönünce tatil veriliyor mu, ailenle yılda kaç gün beraber oluyorsun (aile kurmak açısından sıkıntılı bir meslek mi)?
El içi ve ayak tabanı kuruluğu var(günde 2 - 6 kez elimi nemlendiririm, ayağımı 1-2 kez)?
-Maaş olarak 50k yazıyor göreve gidince yaklaşık kaç oluyor?
-15 yıl zorunlu görev diyor yani 25 yaşında başlamış olsa 40 yaşında ayrılabiliyor yani emekli olabiliyor mu yaklaşık ne kadar emekli maaşı?
-Terfi nasıl olunuyor(açıklayıcı)?
-5 vakit namaz kılınabilir mi okurken ve gemide falan meslek hayatı boyunca?
-Meslek hayatında bir gün nasıl geçiyor neler yapılıyor(biraz boş işler mi yoksa sürekli bir şeylere mi bakıyorlar, sıkıcı mı(masa başı memurluk gibi)?
-Nasıl kişiler için uygun?
-Yemekler nasıl, neler çıkıyor?
-Göreve gittiğinde ailen nerede kalıyor, il değiştirmek gerekiyor mu?
-Gemi sürekli sallanıyor mu mide bulantısı gibi bir şey yapar mı anlamak için ne yapmalıyım?(araba, tramvay vb. ben sürmüyorsam bazen başım ağrır ateş basar sevmem)
Hepsini düzgünce cevaplarsanız sevinirim, görev yapan, okuyan deniz subayı varsa iletişime geçmek isterim.
Gerek kalmadı cevaplandı başka forumda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı