Denizbank kredi kartından kesilen masraflar

Hanhz

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, Denizbank kredi kartı sahibiyim. Çok kullanmadığım için ekstrelere çok fazla dikkat etmemiştim. Bugün bu ekran görüntüsündeki masrafları fark ettim. Bu masrafları benden kartı aldığımdan beri tahsil etmişler. Bu yasal mıdır? Biliyorsunuz ki bankayı aradığımızda türlü türlü şeylerle yıldırma politikası uyguluyorlar. Yarın bankaya gideceğim gitmeden konuyla ilgili bilgisi olanlardan yardım talep ediyorum. Gittiğim zaman neler söylemeliyim hazırlıklı olmak açısından. Son olarak da tüm bunlara ek olarak bu ay 124₺ yıllık kart ücreti tahsil edilmiş. Bu tarz ücretlerin kalktığını sanıyordum.

Dosya Ekleri

• E851DC26-6B4B-403A-84AA-DB2D8130A379.jpeg
    E851DC26-6B4B-403A-84AA-DB2D8130A379.jpeg
    34,1 KB · Görüntüleme: 37
Nakit avans çekimi veya sonradan taksitlendirme yaptınız mı?
Nakit avans çekimi yapalı çok oldu en azından 7-8 ay. Sonradan taksitlendirme yapmamıştım.
Kredi kartı'na sigorta yaptırmışsın, diğerleride taksit ücretleri
Sigorta talep etmedim veya daha sonradan böyle bir şeye onay verdiğimi hatırlamıyorum.

Merhaba, Denizbank kredi kartı sahibiyim. Çok kullanmadığım için ekstrelere çok fazla dikkat etmemiştim. Bugün bu ekran görüntüsündeki masrafları fark ettim. Bu masrafları benden kartı aldığımdan beri tahsil etmişler. Bu yasal mıdır? Biliyorsunuz ki bankayı aradığımızda türlü türlü şeylerle yıldırma politikası uyguluyorlar. Yarın bankaya gideceğim gitmeden konuyla ilgili bilgisi olanlardan yardım talep ediyorum. Gittiğim zaman neler söylemeliyim hazırlıklı olmak açısından. Son olarak da tüm bunlara ek olarak bu ay 124₺ yıllık kart ücreti tahsil edilmiş. Bu tarz ücretlerin kalktığını sanıyordum.
Bana aidatın ayrılmışı gibi geldi ama ben çok bilgi sahibi değilim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı