Denizde kızlara bakıyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sahilde bizim taraf.

1628686765779.png

Karşı taraf.

1628686777422.png

Hocam kesinlikle yanlış anlaşılmasın yani insan ne olursa olsun gözü kayıyor yani ki bundan rahatsız olan varsa zaten o kadar ince iç çamaşırı giymez ki giyerse bile rahatsız olanlar genelde kadın erkek ayrı olan bölümlere gider bu taciz vs değildir bence iç çamaşırı giymiyor gibi birçoğu açık diyebiliriz ve herkesin içinde o kadar açmaktan kendi rahatsız olmuyorsa eğer zaten bakılmasından da rahatsız olmuyordur diye düşünüyorum

Hocam kesinlikle yanlış anlaşılmasın yani insan ne olursa olsun gözü kayıyor yani ki bundan rahatsız olan varsa zaten o kadar ince iç çamaşırı giymez ki giyerse bile rahatsız olanlar genelde kadın erkek ayrı olan bölümlere gider bu taciz vs değildir bence iç çamaşırı giymiyor gibi birçoğu açık diyebiliriz ve herkesin içinde o kadar açmaktan kendi rahatsız olmuyorsa eğer zaten bakılmasından da rahatsız olmuyordur diye düşünüyorum.

Aslında rahatsız olabilirler hakları da var bence çünkü giyip giymemesi kendi isteği nasıl rahat oluyorsa öyle giyebilir ince de giyebilir ve başkasının bakışlarından rahatsız olabilir o yüzden herkes nefsine sahip çıkıp bir kadın gördüğünden başını eğmeli sadece bence.

Hanım varken güneş gözlüğü ile hanım yokken çıplak göz ile bakıyorum :D
Desem yalan olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı