Denizde yüzerken kalbim ağrıyor

Yaşınız kaç? Kalbinizde delik vs. olabilir, sizden saklanıyor olabilir, bir doktora görünün.
kankacım sende direkt çocuğu öldürdün kalbi delik olsa 20 yaşını zor görürdü eleman acillerde sürünmesi lazımdı kalp delikliği doğuştan olur ve kaldı ki ailesi neden saklasın çocuğun ölmesinimi istesin direkt kötü şeyler insanları korkutmayın

Kankacım sende direkt çocuğu öldürdün kalbi delik olsa 20 yaşını zor görürdü eleman acillerde sürünmesi lazımdı kalp delikliği doğuştan olur ve kaldı ki ailesi neden saklasın çocuğun ölmesinimi istesin direkt kötü şeyler insanları korkutmayın.

Katılıyorum sana bence de bilmeden konuşmayın.

kankacım sende direkt çocuğu öldürdün kalbi delik olsa 20 yaşını zor görürdü eleman acillerde sürünmesi lazımdı kalp delikliği doğuştan olur ve kaldı ki ailesi neden saklasın çocuğun ölmesinimi istesin direkt kötü şeyler insanları korkutmayın
Bizzat kendi ailemde kalbinde delik olan var, 20 yaş hikaye.
Bu delik iğne ucu büyüklüğünde ve büyüdükçe kapanabilir vaziyete geliyor, küçük yaşlardan ergenliğe kadar vs. kapanma durumu bulunuyor. Fakat kapansa bile yürürken veya koşarken bunu hissedebiliyor, dalak şişmesinden daha farklı bir durum.

Kesinlikle amacım korkutmak değil sadece olasılıkları söyledim, yazık tabiki çocuğa niye öyle birşey düşüneyim.
Küçük yaşta önlem önemli, asıl çocuk korkmasın diye önceden olan hastalıklar gizlenir ya, onun için söyledim.
Bizde gizledik mesela sonradan bahsettiğim durumlardan ötürü doktora götürünce kendi de öğrendi ve böylelikle biz de bundan kaynaklı olduğunu öğrenmiş olduk. Bunda kötü birşey yok dediğim gibi yaş küçükken bilinmesi çok daha önem arz ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı