Kalbim çok ağırıyor

250519

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, yaşım 14 ve bu son zamanlarda oturup bilgisayarda 1 saat zaman geçirdiğimde kalbim çok fena şekilde ağırıyor. Bir şey olacak diye korkuyorum spor yapınca da geçiyor, sebebi ne olabilir?

Arkadaşlar merhaba, yaşım 14 ve bu son zamanlarda oturup bilgisayarda 1 saat zaman geçirdiğimde kalbim çok fena şekilde ağırıyor. Bir şey olacak diye korkuyorum spor yapınca da geçiyor, sebebi ne olabilir?

Bende daha fena durum. Kalbimde bazen dayanılmaz bir ağrı hissediyorum. Kardiyolojiye gittim koşturdular, kanıma baktılar, EKG çektiler. Bir şey çıkmadı.

Öncellikle bir kardiyoloğa görün ardından oradan bir şey çıkmazsa, pandemi sürecinin yavaşladığı bir zaman psikoloğa git. Burada ancak tahminde bulunuruz. Doktara git için rahat etsin.

Yanlış bilgi vermiş gibi olmak istemem ama bundan birkaç sene önce kalp ağrısı nedeni ile doktora gittik (13 yaşlarında idim) büyüdüğüm için olabileceğini söyledi o yüzden çok fazla üzme kendini ve büyüme ve vücudunun şeklimin değişeceğini bil. :)

Bana da öyle dediler(öyle hatırlıyorum). Bu acıyı 2 yıldır çekiyorum alıştım bile.

Geri
Yukarı