Denizli için fiber ISS önerisi

Türk telekom altyapısında fiber( FTTH) iss seçimi

• Türk telekom

Oy: 1 5,6%
  • Millenicom

Oy: 1 5,6%
  • Türknet

Oy: 11 61,1%
  • Netspeed

Oy: 5 27,8%

• Oy verenlerin toplamı
    18

Altyapı olarak Türk Telekom alt yapısını kullanıyor TurkNet zaten. TurkNet abone oldum internetimi açmaya Türk Telekom ekipleri geldi. Sakarya'da yaşıyorum.

Biz özgür iletişim ekstra 100 paketine 95 TL veriyoruz. 100 down 10 up. Siz nasıl 85 TL veriyorsunuz?

Sanırım belli bir hız üstüne extra 10 TL ödeme söz konusu?

Evet. Bize ilk geçtiğimizde 35 Mbps verdiler ben Online işlemler'e girip 100 Mbps istemiştim. Anında tanımladılar. 35 Mbps 85 TL. 75 ve 100, 95 TL.

Sanırım belli bir hız üstüne extra 10 TL ödeme söz konusu?

Alt yapınız Max 100 destekliyorsa kopma sorunu ve sağlıklı bağlantı için bir miktar aşağı çekiyorlar ortalamamin 35 -50 MB vs eğer ki bir üst paket istiyorsan ama aynı sağlıkla veremem 10 TL fark istiyor.

Bizim altyapı gayet iyiymiş 20 yıllık bir ev olmasına rağmen hiç kopma olmadı bağlattığımızdan beri.

Bizim altyapı gayet iyiymiş 20 yıllık bir ev olmasına rağmen hiç kopma olmadı bağlattığımızdan beri.

Zaten kopma olacak olsa size o hızı tanımlamazlar ancak Max limitlerde kullanmak ister istemez sinyal kalitesini düşürecektir. Hat değerleriniz 50 downdaki kadar sağlıklı çıkmaz testlerde bu verileri hız testinde Jitter ve ping olarak görebilirsiniz. Örnek olarak hızını 35 iken 20 ping ile test yapıyorsanız hızınız 100 olduğunda bu 30-40'lara çıkar vs

Turknette ilk bağlanti ücreti ve modem ücreti söz konusu mu acaba?
Evet. Bize ilk geçtiğimizde 35 Mbps verdiler ben Online işlemler'e girip 100 Mbps istemiştim. Anında tanımladılar. 35 Mbps 85 TL. 75 ve 100, 95 TL.
Sizin ikamet neresi hocam?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…