Fiber için ISS önerisi

Makaleler
1
Yer
İzmit/Kartepe
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
⭐Asus Z690P ⭐İntel İ7 12900K ⭐CORSAIR 32GB (4x8GB) RGB Pro ⭐MSI MPG A850GF 850W +80 Gold ⭐PF360 ⭐Samsung 250GB 960 EVO/ ⭐Sandisk Plus 1 TB /⭐1 TB 7200 RPM ⭐Asus Rog Strix RTX 3080 ⭐ Phanteks P500A RGB ⭐ Asus VG248QE 24” 144hz 1ms ⭐Asus VG259QM 280hz
Meslek
Aşcı
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta içerisinde yeni eve taşınıyorum ve gideceğim ev fiber alt yapısı destekliyor. Şu anda Millenicom'a 129 TL ödüyorum. Başka firma öneriniz var mıdır? 200/20 gibi hız sunan firma baktım ama ben bulamadım maalesef.

Turkcell altyapınızın olmadığına eminseniz TT altyapısından alacağınız İnternet genellikle TT ile aynı olacak. Bu yüzden başka altyapı yoksa en ucuzu varsa ve eğer özellikle Turkcell ise kesin geçin derim. İşinize yarar mı ya da sizde geçerli olur mu bilmiyorum ama oturduğum bina da hem TT hem Turkcell altyapısını ayrı ayrı stress testine soktum. TT 3 saniye zor dayandı fakat Turkcell 100Mbit stres altında 35Mbit internetime gram dokundurmadı. Turkcell candır. Fiyat bir tık yüksek gelebilir fakat gayet kaliteli.

Merhaba arkadaşlar, 1 hafta içerisinde yeni eve taşınıyorum ve gideceğim ev fiber alt yapısı destekliyor. Şu anda Millenicom'a 129 TL ödüyorum. Başka firma öneriniz var mıdır? 200/20 gibi hız sunan firma baktım ama ben bulamadım maalesef.

Adres bilginizi gizleyerek sorgu yapıp ekran görüntüsü atabilir misiniz?

İlki SoL ikinci TT üçüncü de Kablo altyapısı için bilgi verir.

Turkcell altyapınızın olmadığına eminseniz TT altyapısından alacağınız İnternet genellikle TT ile aynı olacak. Bu yüzden başka altyapı yoksa en ucuzu varsa ve eğer özellikle Turkcell ise kesin geçin derim. İşinize yarar mı ya da sizde geçerli olur mu bilmiyorum ama oturduğum bina da hem TT hem Turkcell altyapısını ayrı ayrı stress testine soktum. TT 3 saniye zor dayandı fakat Turkcell 100Mbit stres altında 35Mbit internetime gram dokundurmadı. Turkcell candır. Fiyat bir tık yüksek gelebilir fakat gayet kaliteli.
Türkcell olsa bende geçecektim ona. Kullanan bütün arkadaşlarım memnun. Türknet den aradılar az önce. Alt yapınız ne kadar hız verebiliyorsa onu alırsınız herhangi bir kısıtlama olmazsa mesela 100/8 gibi ona geçmeyi düşünüyorum açıkcası.

Adres bilginizi gizleyerek sorgu yapıp ekran görüntüsü atabilir misiniz?

İlki SoL ikinci TT üçüncü de Kablo altyapısı için bilgi verir.
Kablonet'de vdsl olarakö gözüküyor sadece.

Dosya Ekleri

• altyapı.png
    altyapı.png
    189,5 KB · Görüntüleme: 29
Türkcell olsa bende geçecektim ona. Kullanan bütün arkadaşlarım memnun. Türknet den aradılar az önce. Alt yapınız ne kadar hız verebiliyorsa onu alırsınız herhangi bir kısıtlama olmazsa mesela 100/8 gibi ona geçmeyi düşünüyorum açıkcası.

Kablonet'de vdsl olarakö gözüküyor sadece.
TT üzerinden fiber altyapıdan devam edersiniz.

Milleni ne kadar istiyor şu an sizden? Modem kirası vs dahil.

Bildiğim kadarıyla bir Türknet bir de Netspeed modem kirası almıyor.

Netspeed hakkında merak ettiğiniz bir soru olursa cevaplarım. Şu an VDSL olarak kullanıyorum. FTTH altyapım aktifleştiğinde geçiş yapacağım ben de FTTH fiber paketine.

TT üzerinden fiber altyapıdan devam edersiniz.

Milleni ne kadar istiyor şu an sizden? Modem kirası vs dahil.

Bildiğim kadarıyla bir Türknet bir de Netspeed modem kirası almıyor.

Netspeed hakkında merak ettiğiniz bir soru olursa cevaplarım. Şu an VDSL olarak kullanıyorum. FTTH altyapım aktifleştiğinde geçiş yapacağım ben de FTTH fiber paketine.
Millenicom'a şuan 129 TL veriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı