Depoziti ödenen CS:GO kasa açma sitesi nasıl bulunur?

Mohikan_03

Femtopat
Daha fazla  
2017 yılında bir tane CS:GO kasa açma sitesinin depozitini ödemiştim. Ama şu an o sitenin adını hatırlamıyorum ve tekrardan o sitede hazır depozitini de ödemişken kasa açmak istiyorum. Siteyi bulmamın bir yolu var mıdır?

2017 yılında bir tane CS:GO kasa açma sitesinin depozitini ödemiştim. Ama şu an o sitenin adını hatırlamıyorum ve tekrardan o sitede hazır depozitini de ödemişken kasa açmak istiyorum. Siteyi bulmamın bir yolu var mıdır?

Kart ile ödediysen satın alma geçmişine bakabilirsin veya maili duruyorsa.

Kart ile ödediysen satın alma geçmişine bakabilirsin veya maili duruyorsa.
Eski İninal kartla ödeme yapmıştım onun satın alma geçmişine bakamıyorum sanırım. O zamanlar hangi maili kullanıp da işlem yapmıştım onu da hatırlamıyorum maalesef. Aslında Steam hesabımı hangi sitelere bağladığımı bulabilsem o siteyi de bulabilirim bence ama Steam hesabının hangi sitelere bağlandığını göremiyoruz herhalde.

Eski ininal Kart'la ödeme yapmıştım onun satın alma geçmişine bakamıyorum sanırım. O zamanlar hangi maili kullanıp da işlem yapmıştım onu da hatırlamıyorum maalesef. Aslında Steam hesabımı hangi sitelere bağladığımı bulabilsem o siteyi de bulabilirim bence ama Steam hesabının hangi sitelere bağlandığını göremiyoruz herhalde.

Acaba site ismi hellcase olabilir mi? O dönemlerin en popüler sitelerinden biriydi bir dene bence.

Steam'den bakamıyorsunuz maalesef.

Acaba site ismi hellcase olabilir mi? O dönemlerin en popüler sitelerinden biriydi bir dene bence.

Steam'den bakamıyorsunuz maalesef.
Yok hocam ya aktif olan her siteye baktım hiçbiri değil. Gerçi adını unuttuğum site kapanmış bile olabilir, 6 yıl geçti üstünden. Sağ ol yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı