Çözüldü Deprem bölgesinde yazılı sınavlar zorunlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Okulda konuştuğum hocalarımın hepsi 2. dönem 2. yazılılara girmezsen eğer 1. dönem notların geçer dedi ama idare gelip sınava girmek zorundasın dedi fen lisesinde okuyorum diğer okullardaki akrabalarıma girmeyebilirsiniz demişler araştırmamın nedeni okula gitmediğim şu 1.5 ayda TYT'yi bitirip 3 ay boyunca tatil yapmak. Size zahmet yapılan açıklamayı atar mısınız okuyayım.kusuruma bakmayın sizinde başınızı şişirdim

Okulda konuştuğum hocalarımın hepsi 2. dönem 2. yazılılara girmezsen eğer 1. dönem notların geçer dedi ama idare gelip sınava girmek zorundasın dedi fen lisesinde okuyorum diğer okullardaki akrabalarıma girmeyebilirsiniz demişler araştırmamın nedeni okula gitmediğim şu 1.5 ayda TYT'yi bitirip 3 ay boyunca tatil yapmak. Size zahmet yapılan açıklamayı atar mısınız okuyayım.kusuruma bakmayın sizinde başınızı şişirdim
2. dönem başladığında ne zaman yazılı sınavlara girdin? 🥰

Sana artık sınav yapmamaları gerekiyor normalde. 🤔 acaba şu an okuduğun okul deprem bölgesinde değil mi?

Devam şartı olmadığı için gitmen zorunlu değil okula. 1. dönem geçerli olur.

Hayır hocam deprem bölgesinde hem aynı ilçe içinde bulunan okullara neden farlı şeyler söylesinler ki Anadolu lisesindeki akrabama okula gelip gelmemek ve sınavlara girmemek sana kalmış ister girersin ister girmezsin demişler bunu kendisine müdür söylemiş. Bizim okuldaki hocalara idare 2. sınavlara girmek zorundasınız dedi dediğimde onlar okulda öğrenci bulunsun diye öyle diyorlardır dediler okula gelmeyip gelmeyip sınavlara girmeyebilirsin evde tyt yi bitirirsen senin için daha faydalı olur dediler ve bunu bütün ders hocalarıma sordum. Hepsi aynı cevabı verdi.

Hayır hocam deprem bölgesinde hem aynı ilçe içinde bulunan okullara neden farlı şeyler söylesinler ki Anadolu lisesindeki akrabama okula gelip gelmemek ve sınavlara girmemek sana kalmış ister girersin ister girmezsin demişler bunu kendisine müdür söylemiş. Bizim okuldaki hocalara idare 2. sınavlara girmek zorundasınız dedi dediğimde onlar okulda öğrenci bulunsun diye öyle diyorlardır dediler okula gelmeyip gelmeyip sınavlara girmeyebilirsin evde tyt yi bitirirsen senin için daha faydalı olur dediler ve bunu bütün ders hocalarıma sordum. Hepsi aynı cevabı verdi.
Hocaların idareyle ters mi düşüyor yani. Ne güzel okulmuş o. 🤦‍♀️😃

Fakat büyük ihtimal öğrenci gelsin diye söylenmiştir. Zorunlu olduğuna dair hiçbir şey söylenmedi şu ana kadar. Sınavlara girmezsen direkt 1. dönemde yüksek olanları seçer sistem. TYT'yi bitir sen. Devam şartı yok zaten,zorla mı sokacaklar sınava. ❤️

Hocaların idareyle ters mi düşüyor yani. Ne güzel okulmuş o. 🤦‍♀️😃

Fakat büyük ihtimal öğrenci gelsin diye söylenmiştir. Zorunlu olduğuna dair hiçbir şey söylenmedi şu ana kadar. Sınavlara girmezsen direkt 1. dönemde yüksek olanları seçer sistem. TYT'yi bitir sen. Devam şartı yok zaten, zorla mı sokacaklar sınava. ❤️

Tamamdır hocam teşekkür ettim sizinde kafanızı şişirdim kusuruma bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı