Deprem bölgesindeki öğrencilere ne olacak?

533388

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba ben 15 yaşındayım yani 10. sınıfa geçeceğim.9. sınıfta depremden dolayı 2. dönem konularını hatırlamıyorum. Ama sınavlarda özellikle TYT sınavında sorumlu tutuluyor öğrenciler şu an çalışıyorum ama okuldaki gibi olmaz. Sizce ne olacak bu öğrencilerin hali?

Muazzam bir okula gitmiyorsanız devlet okullarının çok bir katkısı olmuyor, 11'den itibaren açığa geçiyor zaten millet. Yani evde gayet de yapılabilir şeyler hele ki TYT'yi sadece lisede değil ortaokulda bile görüyordun. Kendimden örnek verecek olursam bu sene mezuna kaldım ve hayatımda hiç görmediğim türev ve integral gibi zor konulardan sorumluyum. Mecbur kendim çalışacağım.

Ve buralarda insanlara yardımcı oluyorsunuz ama kendi geleceğininiz kaybediyorsunuz zamanınız gidiyor.

Muazzam bir okula gitmiyorsanız devlet okullarının çok bir katkısı olmuyor, 11'den itibaren açığa geçiyor zaten millet. Yani evde gayet de yapılabilir şeyler hele ki TYT'yi sadece lisede değil ortaokulda bile görüyordun. Kendimden örnek verecek olursam bu sene mezuna kaldım ve hayatımda hiç görmediğim türev ve integral gibi zor konulardan sorumluyum. Mecbur kendim çalışacağım.

Devlet okulları eğer üst düzey bir okul değilse fazla bir katkısı yok.Siz 9.sınıf 2.dönem gitti diye üzülüyorsunuz bizim 9.sınıf pandemiye denk gelmişti ve hepten 9.sınıf yok.Şu an 12.sınıftayım ve o açığı gidermeye çalışıyorum.Emin olun şu an öyle aman aman bir kaybınız yok yine günü gününe ders çalışın 10.sınıfı aksatmayın yeter.11.sınıfta veya 12'de zaten bu açığı kapatacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı