Deprem için toplanan bağışlar takip edilebilir mi?

Dnz_omer

Hectopat
Toplanan bağışlar için takip etme sistemi oluşturulur mu? Paranın nereye, kime, ne kadar harcandığını görebileceğimiz bir sistemin olması gerektiğini düşünüyorum çünkü bu paranın Erdoğan ve yandaşlarına depremzedelerden daha fazla yarar sağlayacağı görüşündeyim. Bütün bu görüşlerim devletin 15 yıldır kötü yönetiminin getirdiği güvensizlik duygusundan kaynaklandığını hatırlatırım.

Toplanan bağışlar için takip etme sistemi oluşturulur mu? Paranın nereye, kime, ne kadar harcandığını görebileceğimiz bir sistemin olması gerektiğini düşünüyorum çünkü bu paranın Erdoğan ve yandaşlarına depremzedelerden daha fazla yarar sağlayacağı görüşündeyim. Bütün bu görüşlerim devletin 15 yıldır kötü yönetiminin getirdiği güvensizlik duygusundan kaynaklandığını hatırlatırım.

Benim şahsi düşüncem AFAD veya mehmetçik kurumlarına yapılan bağışların bir kısmının devlet hazinesine girdigidir olması gereken ise kuruşu kuruşuna depremzedelere verilmesidir erdoğana olan güvensizlik konusunda son 2 3 yıldır size katılıyorum fakat öyle bir uygulama olacagını kesinlikle düşünmüyorum.

Sen bağış yapma kardeşim. Herkes böyle düşünürse ne olur ordaki masumların hali. Balık bilmezse halik bilir.

Sen bağış yapma kardeşim. Herkes böyle düşünürse ne olur oradaki masumların hali. Balık bilmezse halik bilir.

Bu kafa çok saçma bir kafa kanka xd, sorumu anlayabilecek olduğunda lütfen tekrar okuyup tekrar cevapla.

Sadece guvendiginiz kurumlara bagis yaparsaniz bu sorun ortadan kalkar.

Çok fazla para toplandığından bunun takibini yapabilir olmamız gerektiğini düşünüyorum, çünkü yönetim berbat ve güvenilmez olduğundan paraya ya dolaylı olarak ya da dolaysız olarak konabilir ve bunu takip etmeliyiz.

O zaman ahbapa bağış yap.

Olay ben değilim, olay şu an bağışlanan paranın akıbeti.

%100 şeffaf olan kurum yok galiba. Sadece gelir değil, giderinde nereye yapıldığı gösterilmelidir.

Katılıyorum.

Bu kafa çok saçma bir kafa kanka xd sorumu anlayabilecek olduğunda lütfen tekrar okuyup tekrar cevapla.

Çok fazla para toplandığından bunun takibini yapabilir olmamız gerektiğini düşünüyorum çünkü yönetim berbat ve güvenilmez olduğundan paraya ya dolaylı olarak ya da dolaysız olarak konabilir ve bunu takip etmeliyiz.

Olay ben değilim olay şu an bağışlanan paranın akıbeti.

Katılıyorum

Asıl bu nasıl kafa? ona güvenmem buna güvenmem. Ahba ba da güvenme.

Nasıl yapıcaz abim onu be? (!)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı