Deprem sonrası göç alan Konya'daki bazı emlakçılar ve ev sahipleri, evleri %40 zam yaparak veriyor!

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Deprem sonrası göç alan Konya'daki bazı emlakçılar ve ev sahipleri, evleri yüzde 30 ile 40 arasında değişen artışlarla kiraya vermeye başladı.
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7'den 70'e ülkedeki herkes yolunacak kaz ararsa olacağı bu...

Bizim kadar Müslüman geçinen ama sözde dindar olup münafıklık söz konusu olduğu zaman birbirleriyle yarışa giren 2.bir millet yoktur.

Deprem sonrası göç alan Konya'daki bazı emlakçılar ve ev sahipleri, evleri yüzde 30 ile 40 arasında değişen artışlarla kiraya vermeye başladı.
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Emlak ofisi işletiyoruz, ankaradayız. Bir müşterimiz evinin kirasını arttıralım deyince biz biraz tepki gösterdik, bir de devlet takip ediyor ceza yazar deyince bir şey demedi. Yani lafın özü halk çakal ve fırsatçı, kimse tüm yükü hükümete yıkmasın çünkü herkes hakedildiği gibi yönetiliyor. Bizim milletten zerre umudum yok, sonumuz hayrola.

Sadece emlakta değil, okullarda da sorun var bence. Bizim okulda tek sucuklu tost 30 TL. Okulda bir çok depremzede olduğunu tahmin ediyorum. Herkes fırsatçı. Çocuk parasını hatırasını kıyafetlerini belki ailesini kaybetti ama sen tek bir 20-25 gram tostu 30 TL'ye satıyorsun 15 TL'den yükselterek. Ağır şerefsizlik.

Geri
Yukarı