Depremde 50.399 can kaybı oldu

@yorgunsavascı999 Kimse fark etmemiş seni ama. Komik olan ne kardeşim ilk mesaja kahkaha atmışsın. Çok mu komik insanların ölmesi? Özellikle deprem altında acı şekilde insanların hayatlarının 1 dakikada değişip ölmeleri çok mu komik? Bu kadar vicdansızlık olamaz insanlığını yitirmek denir buna.
Yanlışlıkla kahkaha emojisi bıraktıysa sıkıntı yok. Bilerek yaptıysa bir daha "Depresyondayım, hayatım çok kötüüğğğğ" diye konu açıp ağlamasın her gün.

@yorgunsavascı999 kimse fark etmemiş seni ama. Komik olan ne kardeşim ilk mesaja kahkaha atmışsın. Çok mu komik insanların ölmesi? Özellikle deprem altında acı şekilde insanların hayatlarının 1 dakikada değişip ölmeleri çok mu komik? Bu kadar vicdansızlık olamaz insanlığını yitirmek denir buna.

Depremde ölen kişi sayısının daha fazla olduğunu düşünüyorsa "35.418 vatandaş hayatını kaybetti." cümlesine gülmüştür belki.

Depremde ölen kişi sayısının daha fazla olduğunu düşünüyorsa "35.418 vatandaş hayatını kaybetti." cümlesine gülmüştür belki.
Öyle olsa bile normal mi sizce? Ya o arkadaşı biliyorum, zaten farklı sıkıntıları var onun. Uyarı almamak için yazmıyorum da, sıkıntılı bir arkadaş. Yokmuş gibi davranmak en iyisi.

Öyle olsa bile normal mi sizce? Ya o arkadaşı biliyorum, zaten farklı sıkıntıları var onun. Uyarı almamak için yazmıyorum da, sıkıntılı bir arkadaş. Yokmuş gibi davranmak en iyisi.
Değil tabi kimin aklına bunun için gülmek gelir 200 000 kişi diyelim olmüş . Tamamen öŕnek veriyorum 50 000 resmi geçiyor. Az verilmiş diye gülmek bu da abest. Bu da komik değil yani. İnsan ölü sayısı kaç olduğu onemli değil ölen bir can bile çok kıymetli. 1 dakikada nice canlar gitti. Olayın ciddiyetini kaybetmemiz lazım. Hepimizin başı sağ olsun.

Geri
Yukarı