Depremde yerle bir olan Hamidiye Sitesi'nin müteahhiti AKP'li ilçe başkanının yeğeni çıktı!

İki seferdir muhalif bir kişi olduğum için beni partizanlık ile suçlayan AKP’li ergenin mesaj geçmişi incelendiğinde kimin ne olduğu ortaya çıkıyor.
Altılı Masa'nın adayı konusundaki mesajı der susarım. Belli zaten kimlerden olduğu. Yeni trend muhalefete çamur atarken araya biraz da iktidar karıştırmak sanırım :D Apolitik gibi gözüküp çok tepki çekmiyorlar.

Beğenmediğin Ecevit'i ülke bugün mumla arıyor.
Deprem vergilerini duble yol yapanlar utansın. Bir de bu deprem daha büyük diye savunmaz mı :D
Senin okuduğunu anlama sorunların mı var?
Dediğim şu: yıkılan tüm binalardan Ecevit'i mi sorumlu tutacağız? Çok saçma bir düşünce olur.

Muharrem İnce yıllardır deprem sorunu diye bas bas bağrıyordu. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. CHP'den de ayrılmak zorunda kaldı.

Erdoğan iktidarlığından beri 88 milyar TL deprem vergisi verilmiş. O dönemden beri yıllara bölünüp dolar üzerinden hesap yapılsa çok büyük paralar çıkar. Şimdi depremzede ailelere verilen para 10000TL, 531 dolar para yapıyor ortalama. Hakkımızı aramayacak mıyız? Arayacağız diyorum.
Depremin 99 depreminden büyük olduğu aşikar değil mi hocam?

Son düzenleme:
Dediğim şu: yıkılan tüm binalardan Ecevit'i mi sorumlu tutacağız? Çok saçma bir düşünce olur.

Muharrem İnce yıllardır deprem sorunu diye bas bağrıyordu. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. CHP'den de ayrılmak zorunda kaldı.

Erdoğan iktidarlığından beri 88 milyar TL deprem vergisi verilmiş. O dönemden beri yıllara bölünüp dolar üzerinden hesap yapılsa çok büyük paralar çıkar. Şimdi depremzede ailelere verilen para 10000TL, 531 dolar para yapıyor ortalama. Hakkımızı aramayacak mıyız? Arayacağız diyorum.
Senin gerçekten büyük sıkıntıların var. Doların da vergilerin de sorumlusu belli daha neyi savunmaya çalışıyorsun o halde? Depremde öleceksek neden hala iktidardalar?
Muharrem İnce de sonrasında parti içinde destek bulamayınca ayrıldı, nasıl olsa yine çok oy alırım düşüncesi içindeydi.

Muharrem İnce yıllardır deprem sorunu diye bas bağrıyordu. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. CHP'den de ayrılmak zorunda kaldı.

İnsanların haklarını arıyor olmasına itiraz eden olmadı ki. Senin gibi bir kişinin bu felakette muhalefet ile hükümeti aynı kefeye koyarak aslında ne amaçladığına dair bir itirazda bulunuldu.

Üstelik yazmış olduğum mesajın ilk paragrafını mesajımdan keserek cevap verdiğin için şu anda açık bir şekilde ne dediğini sen de bilmiyorsun. :D

Depremin daha büyük olup olmadığına veya insanların haklarını arıyor olmasına itiraz eden olmadı ki. Senin muhalefet ile hükümeti aynı kefeye koyarak ne amaçladığına dair bir itirazda bulunuldu.

Üstelik yazmış olduğum mesajın ilk paragrafını mesajımdan keserek cevap verdiğin için şu anda açık bir şekilde ne dediğini sen de bilmiyorsun. :D
Bu konuda ilk mesajımı alıntılarken sen de benim mesajımı keserek alıntılamıştın. Neyse bu beni alakadar etmiyor. Herkes anlamak istediğini anlıyor sonuçta.

İki seferdir muhalif bir kişi olduğum için beni partizanlık ile suçlayan AKP'li ergenin mesaj geçmişi incelendiğinde kimin ne olduğu ortaya çıkıyor.

Üstelik o zamanlar Ecevit'e fatura kesen kişilerin şu anda “faturayı hükümete kesmeyeceğiz!” diye dolanıyor olması komik.

Bal gibi de o fatura kesilir.

Mete buranın meşhur AKP'li trollerinden kendisini ciddiye almayı uzun zaman önce bıraktım sizlere de tavsiye ediyorum. Ayrıca tabii ki bedel ödeyecekler yok öyle kader deyip topu Allah'a atmak.

Geri
Yukarı