İBB'ye bağlı "Hamidiye Su" kaynak değil de kuyu suyu çıktı

@zeki1981 duyar kasma be. Kaynak suyu değil kuyu suyu içtin. Son 18 senedir kazandığının yarısını hükümete ödedin. Buna sinirlenmeyip, sorgulamayıp bunu mu sorguluyorsun? Bundan böyle hamidiye almazsın olur biter. Cezasını da gerekli kurumlar verir. Ülkede peşkeş çekilmedik yer kalmamış onu kime şikayet edeceğiz?

Haksızlığa göz yummamış işte. 18 senedir fabrikalar satıldı diye biraz da muhalefet mi sömürsün bütün partiler artık ayaklarını denk alıp millet için çalışmalı bence.

Vallahi pek siyasi tartışmalara girmeyi sevmem ancak doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi öğrenmek zorundayız her ne kadar Ekrem İmamoğlu'nu sevsem de bu hareket yanlış ve gerekli açıklama yapılmalı ve cezalar verilmeli. Gerçi eski İstanbul Belediyesinin yaptıklarını saysam dudak uçuklar ama neyse dediğim gibi siyaset sevmiyorum.

@zeki1981 duyar kasma be. Kaynak suyu değil kuyu suyu içtin. Son 50 senedir kazandığının yarısını hükümete ödedin. Son 5-6 senede bu rakam daha da arttı. Buna sinirlenmeyip, sorgulamayıp bunu mu sorguluyorsun? Bundan böyle hamidiye almazsın olur biter. Cezasını da gerekli kurumlar verir. Ülkede peşkeş çekilmedik yer kalmamış onu kime şikayet edeceğiz?

Ben zaten hamidiye almıyorum 😃
Her gelen cebini dolduruyor kavgası bize kalıyor.😃

Burada İBB'yi eleştiren arkadaşlar Sağlık Bakanlığı'na da CHP parti üyeleri bakıyor değil mi? Şu haberi görüpte A.. hükümetinden kimsenin parmağının olmadığını düşünen varsa kafasını bir doktora kontrol ettirsin. Her partide çürük var. Bunu da bilmiyorsanız oy kullanmamanızı rica ediyorum. Bazı partilerde bu çürük o kadar ilerlemiştir ki dişi çekip almak gerekir. Örneğini baştan görüyoruz zaten.

Metrolar sabah saatlerinde genel olarak çalışmıyor son bir aydır. Ekrem imamoğlu son 1 ay içinde işleri boşladı gibime geliyor.

Cumhurbaşkanlığına hazırlanıyor gibime geliyor.
Olaya mı şaşırayım yoksa sağlık bakanlığının onayına mı?

Öyle bir onay varsa önce onaya şaşırmamız lazım.
Ama eğer yolcuya bozulan otobüsü ittirirsen seni kovarım tehdidi gibi örtbas ise o zaman olaya şaşır.

Geri
Yukarı