Depresyonda mıyım?

Hocam hangisi bilmiyorum ancak bundan kurtulabilme yolu var mı? Çünkü artık kafayı yemek üzereyim her zaman o gece uykumu alsam bile uykulu oluyorum hiçbir sorumluluğu yapmıyorum herhangi bir olaya duygusuz kalıyorum ancak saçma sapan yerlerde kendi kendime gülüyorum.

Vallahi hocam emin olun kime derseniz deyin, net cevap alamazsınız. Psikolog bile kendi sorununu çözemeyip psikologa gider. Öyle bir şey vardı. :D mümkün olduğunca duygunuzu stabil tutmak için, arabesk gibi şarkılar dinlememeye çalışın. Aileniz ile vakit geçirmeye çalışın bilgisayardan uzak durmaya çalışın diyebiliriz. Ancak şarkı olmadan dünya olamazdı herhalde. :D o yüzden biraz da aslında zihni tazeliyor diyebiliriz. Sınav gibi durumlarda stres vb olduğunda daha da Deprasyon'a girebiliyor insan.

Vallahi hocam emin olun kime derseniz deyin, net cevap alamazsınız. Psikolog bile kendi sorununu çözemeyip psikologa gider. Öyle bir şey vardı. :D mümkün olduğunca duygunuzu stabil tutmak için, arabesk gibi şarkılar dinlememeye çalışın. Aileniz ile vakit geçirmeye çalışın bilgisayardan uzak durmaya çalışın diyebiliriz. Ancak şarkı olmadan dünya olamazdı herhalde. :D o yüzden biraz da aslında zihni tazeliyor diyebiliriz. Sınav gibi durumlarda stres vb olduğunda daha da Deprasyon'a girebiliyor insan.

Sınavlardan değil 10. sınıfa başladığım andan itibaren oldu. Müzik olmasa zaten çoktan vazgeçmiştim bu hayattan, sabah düşüncelerden kurtulmak için son ses baslı müzikler açıyorum ancak hala devam ediyor. En iyisi bir doktora görünmek yoksa durumum vahim. Konuya cevap veren herkese teşekkürler bu arada.

Geri
Yukarı