Depresyonda mıyım?

Vallaha ülkemizin %99'u Müslüman. Öyle ateistim falan diye gezen hiç kimseyi görmüyorum ben. Çok şükür, gençlerde büyük bir değişim yok.

Mehmetçiklerimizden girip topu taca atma canım, tamam mı? Onlara kimse bir şey söylemiyor. Ruhları şad olsun inşAllah. Askerlerimiz, dediğin gibi, -10 derecelerde şehadet şerbeti içerken sen burada bir elin yağda bir elin balda halinden şikayet ediyorsun. Ben klavye orduları komutanlığı yapıyorsam senin yaptığın ne?
Çok yanlış biliyorsun. Gençlerin çoğu ateist olduğu için resmi değil, fakat resmi olan Müslüman yüzdesi bile %86.

Hem para için yapıyorlar diyorsun, hem de yapmıyorlar diyorsun. Benden daha kötü hayat yaşayan da var elbette fakat bu şikayet edemeyeceğim anlamına gelmez. Pek şikayet ettiğim de söylenemez. Ben de o şehadet şerbetinden içmek istiyorum, sen yine de eleştirirdin aslında şehadete de varsam. Çünkü kafanda kurmuşsun sen.

Vallaha ülkemizin %99'u Müslüman. Öyle ateistim falan diye gezen hiç kimseyi görmüyorum ben. Çok şükür, gençlerde büyük bir değişim yok.

Mehmetçiklerimizden girip topu taca atma canım, tamam mı? Onlara kimse bir şey söylemiyor. Ruhları şad olsun inşallah. Askerlerimiz, dediğin gibi, -10 derecelerde şehadet şerbeti içerken sen burada bir elin yağda bir elin balda halinden şikayet ediyorsun. Ben klavye orduları komutanlığı yapıyorsam senin yaptığın ne?

Ülkenin %99'u Müslüman falan değil git kaynakça at, nüfus cüzdanında dini İslam yazan bir sürü ateist eleman var ayrıca gençlerde büyük değişim var dinden soğuttukları için, bayağı rezil etmişsin kendini yazma bence artık.

Mehmetçiklerimizden girip topu taca atma canım, tamam mı? Onlara kimse bir şey söylemiyor. Ruhları şad olsun inşAllah. Askerlerimiz, dediğin gibi, -10 derecelerde şehadet şerbeti içerken sen burada bir elin yağda bir elin balda halinden şikayet ediyorsun. Ben klavye orduları komutanlığı yapıyorsam senin yaptığın ne?
%99😃. Böyle konuşanları görünce bir gülme tutuyor beni.

Vallaha kusura bakma hayatım, o Araplar ya da Avrupalılar da siz onların ülkesine gittiğiniz zaman sizin dışkınızı temizliyor. Bu iş böyle. Namazında niyazında çocuksun, yakışıyor mu sana ırkçılık? Beyazın siyahtan, siyahın da beyazdan üstünlüğü yoktur, der peygamberimiz. Yemediğin önünde, yemediğin arkandaymış işte. Daha ne derdin var? Rahatlık batıyor size, rahatlık.
Sanada “yakışıklı erkekler” batıyor “hayatım” 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı