Depresyonda mıyım?

Hayır yok genelde sevgi hissetmiyorum yani umurunuzda olur mu bilmiyorum bir kız elimi tutsa ya da sevdigini söylese kalbimde sıcaklık ya da sevgi oluşmuyor bu herkeste olmaz sende de varsa ve cinsellikten çok uzaksan buna aseksuellik deniyor yanlışım varsa düzeltin.

Cinsellikten uzağım derken, bir sevgilim olmasını tabii isterim. Kadınlardan hoşlanıyorum. Ama içimde eski cinsel aşk kalmadı. Elimi dalgaya atasım gelmiyor yani hocam.

Cinsellikten uzağım derken, bir sevgilim olmasını tabii isterim. Kadınlardan hoşlanıyorum. Ama içimde eski cinsel aşk kalmadı. Elimi dalgaya atasım gelmiyor yani hocam.

O hissi bilseydim verecegim çok cevap var bilmedigim bir şeyi söylersem abartmış olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ormana git kulaklığını tak bunu aç hiçbir şeyin kalmaz kanka.

Şaka bir yana bence ergenlikten ve gelecek kaygısından kaynaklı sosyal çevren nasıldır bilemem ama asosyal biriysen ondanda olabilir yani birçok sebebi var.

Hocam aynısı bende de vardı size önerim kafanızı meşgul edin resim çizin bir oyun oynatın çok kötü geçiyor dürüst olacağım sonra hepsi düzeliyor zaman geçtikçe biraz zaman verin kendinize dediğim gibi bir aile üyeniz ile konuşun :)

Hocam arkadaşın bir sıkıntısı var demek ki forumda belki bunu yaşayanlar vardır birileri çıkıp evet böyle idi şöyle şöyle yaptım önerim var sende yap belki düzelir demek çünkü arkadaşın yaşadıklarını tıpatıp aynısını yaşadım.

Ben öneri verenlere bir şey demedim, kendi kendine insanlara tanı koyanlar veya kendisine tanı koyanlara dedim. Karşıdaki insanı bile tam manasıyla tanımadan çok bir şey de diyemeyiz. En mantıklısı uzman yardımı.

Ben öneri verenlere bir şey demedim, kendi kendine insanlara tanı koyanlar veya kendisine tanı koyanlara dedim. Karşıdaki insanı bile tam manasıyla tanımadan çok bir şey de diyemeyiz. En mantıklısı uzman yardımı.

Çogu insanda sigorta/para yok ki herkes kendisine tanı koyuyor.

Hocam ben tanı koymadım. Hem sizin mantığınızla tüm sorular saçma. Bilgisayarının fanı mı dönmüyor git bilgisayarcıya foruma sorma demekle aynı şey sizin dediğiniz.

Hocam ben tanı koymadım. Hem sizin mantığınızla tüm sorular saçma. Bilgisayarının fanı mı dönmüyor git bilgisayarcıya foruma sorma demekle aynı şey sizin dediğiniz.

Ben daha çok buradan öneri almanızı saçma buldum. Ve bilgisayar işi vb farklı şey pisikoloji farklı şeyler. Her şeyi o mantıkla görmüyorum zaten. Psikoloji ayrı bir şey ama.

Hocam biraz kafanızı dinleyin sadece bir süre ve kafanızı boşaltın biraz uzaklaşın. Cinsel isteksizlik de testosteron düşüklüğünden olabilir hormonların dengesizleşmiştir ergenlikten.

Geri
Yukarı