Depresyondan nasıl çıkılır?

Daha fazla  
Ara sıra depresyona giriyorum. İsteksizlik, huzursuzluk, karamsarlık, mutsuzluk gibi kötü birçok duyguları yaşıyorum. Antidepresan kullanıyorum. Citol 10mg kullanıyorum ve bir etkisini göremiyorum. Biraz da kendi çabalarım la depresyondan çıkmak istiyorum. Dizi izlemeye karar veriyorum sonra sıkılıp kapatıyorum, depresyondan önce boyle değildim oturur diziyi bitirir kalkarım. Bana yardimci olur musunuz?

Kendi çabalarınız yetersiz geliyorsa, mutlaka tıbbi destek almalısınız. Bu size, zorluklarla mücadele etmenizi sağlar. Hayata bakış açınızı genişletebilir. Ama unutmayın; sizin en iyi doktorunuz, yine sizsiniz.

Ara sıra depresyona giriyorum. İsteksizlik, huzursuzluk, karamsarlık, mutsuzluk gibi kötü birçok duyguları yaşıyorum. Antidepresan kullanıyorum. Citol 10mg kullanıyorum ve bir etkisini göremiyorum. Biraz da kendi çabalarım la depresyondan çıkmak istiyorum. Dizi izlemeye karar veriyorum sonra sıkılıp kapatıyorum, depresyondan önce boyle değildim oturur diziyi bitirir kalkarım. Bana yardimci olur musunuz?

Yapabildiğiniz ve başarılı olduğunuz işlere odaklanın.

ETS 2 oyna.

Son düzenleyen: Moderatör:
Depresyonu yenmenin en iyi yolu arkadaşlarınla vakit geçirmendir. Arkadaşın yoksa derhal bul. Nasıl bulurum diyorsan ilgi ve yeteneklerine göre bir kursa gidebilirsin. Antidepresandır bilmem nedir gerek yok.

Geri
Yukarı