Derbi sonrası şampiyonluk şansı kaldı mı?

serhat123ps3

Centipat
Daha fazla  
Selam, maalesef beşiktaşa yenildik ve Fenerbahçe ile aramızda 3 puan kaldı. Son zamanlarda formdan düştük. Giresun-Fenerbahçe maçının galibi mutlak Fenerbahçe fakat Başakşehir maçı biraz tehlikeli. Türkiye kupasında yenilmiştik, eğer bu maçıda yenilirsek şampiyonluk şansınmız kalıcağını sanmıyorum, düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, maalesef beşiktaşa yenildik ve Fenerbahçe ile aramızda 3 puan kaldı. Son zamanlarda formdan düştük. Giresun-Fenerbahçe maçının galibi mutlak Fenerbahçe fakat Başakşehir maçı biraz tehlikeli. Türkiye kupasında yenilmiştik, eğer bu maçıda yenilirsek şampiyonluk şansınmız kalıcağını sanmıyorum, düşünceleriniz nedir?
Eğer Galatasaray yenilir, Fenerbahce yener ise şampiyonluk umudumuz var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye herkes böyle algıya kapılmış anlamadım, hala aramızda 3 puan var ve hala favori biziz, olacağımızı düşünüyorum.

Bence şampiyonluk gitti. Bu formda devam edersek zaten doğru düzgün puan alamayacağız ve de fernerbahçe-hatayspor maçından 3 puan alacak ve bu da puan farkı yok demek. Bence şampiyonluk yattı 😢 (kendi görüşlerim)

Galatasaray ciddi psikolojik baskıya girdi ve fikstürü zor. İpler Fenerbahçenin elinde desek daha doğru olur ancak Fenerbahçenin ciddi bir derbi kazanma sorunu var.
Galatasaray muhakkak başakşehir veya sivasda puan kaybedecektir, ancak Fenerbahçe derbide Galatasarayı yenebilir mi emin değilim.

Aramızda 0 puan var gibi düşün bizim 2 sizin 1 hükmen galip maçınız var.

Geri
Yukarı