Derimod para iadesi

Jarvis0

Hectopat
Arkadaşlar, sitesinde ziraat kredi kartı ile bir ürün almıştım. İade ettim. Aradan bir hafta geçti ve müşteri hizmetlerini aradım. İadenizi onayladık bankanın onayını beklemelisiniz dediler. İki hafta oldu hala para iade olmadı. Benim gibi bir sorunla karşılaşan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, sitesinde ziraat kredi kartı ile bir ürün almıştım. İade ettim. Aradan bir hafta geçti ve müşteri hizmetlerini aradım. İadenizi onayladık bankanın onayını beklemelisiniz dediler. İki hafta oldu hala para iade olmadı. Benim gibi bir sorunla karşılaşan var mı?

Para havuzda kalmış olabilir. Bu bankayla ilgili bir durum oluyor genellikle. Bir yakınım aynısını yaşamıştı.

Banka ile hala iletişime geçmediyseniz hemen arayıp bilgi alın. Sonuç olarak onlar size Derimod'un iade yapıp yapmadığını söyleyecektir.

Bir de arkadaşlar şimdi ben kredi kartı ile aldım. Para iade olursa direkt olarak hesabıma mı 250 tl verilecek. Yoksa başka türlü mü olacak?

Kredi kartınıza artı limit olarak yansıyacak. Ekstrenizde aynı tutarda hem eksi hem artı işlem göreceksiniz. Birbirini nötrleyeceği için toplam ekstre borcunuza etkisi olmayacak.

Ama ben bunun borcunu önceden ödemiştim zaten.
Sanırım anlamadınız. Ekstrenizde eksi tutarda ve artı tutarda toplamda iki adet işlem göreceksiniz. Biri sipariş verirken ödediğiniz tutar(eksi), biri size iade edilen tutar(artı).

Geri
Yukarı