Ders anlatmayan hoca

Tircii

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba 2 yıllık ön lisans bölümünde okuyorum. Derslere hocanın başına gelenleri, anılarını dinlemek için gidiyorum resmen hep gırgır şamata doğru dürüst ders anlattığı yok çok kararsız kaldım. Sizce nasıl bir yol izlemem gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 2 yıllık ön lisans bölümünde okuyorum. Derslere hocanın başına gelenleri, anılarını dinlemek için gidiyorum resmen hep gırgır şamata doğru dürüst ders anlattığı yok çok kararsız kaldım. Sizce nasıl bir yol izlemem gerekir?
Youtube: Ders adı
Şeklinde mezun olabilirsin hocam.

Kardeşim bu tip adamlar ders anlatmaz ya böyle hikaye anlatır yada slayt falan okur.En iyi dışardan farklı bir şekilde ders desteği almaktır.Bölümünüz nedir?

Kardeşim bu tip adamlar ders anlatmaz ya böyle hikaye anlatır ya da slayt falan okur. En iyi dışarıdan farklı bir şekilde ders desteği almaktır. Bölümünüz nedir?

Bölümü söylemeyeyim. Dışarıdan ders desteği dedinde 1 ders olsa neyse vermişler 5 tane dersi aynı hocaya hepsinde aynı muhabbet.

YouTube: Ders adı
Şeklinde mezun olabilirsin hocam.

Gidişat onu gösteriyor zaten boşuna gidiyorum okula böyle olacağını bilseydim YouTube'dan izlerdim en azından bir şeyler anlatıyorlar.

Bölümü söylemeyeyim. Dışarıdan ders desteği dedinde 1 ders olsa neyse vermişler 5 tane dersi aynı hocaya hepsinde aynı muhabbet.

Tamam anladım. Şimdi ben bilgisayar pr okudum iki yıllık 4 dersim falan aynı hocaydı konular için BTK, Udemy ve Hint reisler ile bu dersleri hallettim iki yılda mezun oldum 4 yıllığa...şimdi eğer bölümün dışarıdan bu şekil destek alınacak bir bölüm ise hocayı boş ver git gırgır şamata yap kendi kendini geliştir.

Tamam anladım. Şimdi ben bilgisayar pr okudum iki yıllık 4 dersim falan aynı hocaydı konular için BTK, Udemy ve Hint reisler ile bu dersleri hallettim iki yılda mezun oldum 4 yıllığa...şimdi eğer bölümün dışarıdan bu şekil destek alınacak bir bölüm ise hocayı boş ver git gırgır şamata yap kendi kendini geliştir.
Teşekkürler.

DGS ile geçiş mi yaptın ?

2 Yıllık bölüm sorunsalı galiba bu durum. Şu an okuduğum bölümde de var bu modelden, üniversiteden soğuma sebebi. Anı kitabı yazıp türk debiyatına bir eser kazandırmalı böyle lavuklar.

Geri
Yukarı