Ders anlatmayan öğretmen

ByCookie

Hectopat
Daha fazla  
Yarın fizik sınavım var ve hiçbir şey bilmiyorum. Fizik öğretmenimiz 50'li yaşlarda. Kitaptaki bir soruyu tahtaya yazıp 20 dakika sınıfı turluyor. Tabii o sırada sınıfta kıyamet kopuyor. 1 kere konu anlatmadı. Sadece soru çözüyor. Sınıf hakimiyeti 0 ya da umurunda değil diyebiliriz. Nasıl kurtuluruz bu hocadan? Onun yüzünden 10 anca alacağım sınavdan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarın fizik sınavım var ve hiçbir şey bilmiyorum. Fizik öğretmenimiz 50'li yaşlarda. Kitaptaki bir soruyu tahtaya yazıp 20 dakika sınıfı turluyor. Tabi o sırada sınıfta kıyamet kopuyor. 1 kere konu anlatmadı. Sadece soru çözüyor. Sınıf haki miydi 0 ya da umurunda değil diyebiliriz. Nasıl kurtuluruz bu hocadan? Onun yüzünden 10 anca alacağım sınavdan.

Hocam aslında Yt'den çalışabilirsiniz hangi konuyu işliyor iseniz atıyorum
  • Periyordik sistem ve elektron dizilimleri konu anlatımı en azından bir şey olur

Yarın fizik sınavım var ve hiçbir şey bilmiyorum. Fizik öğretmenimiz 50'li yaşlarda. Kitaptaki bir soruyu tahtaya yazıp 20 dakika sınıfı turluyor. Tabii o sırada sınıfta kıyamet kopuyor. 1 kere konu anlatmadı. Sadece soru çözüyor. Sınıf hakimiyeti 0 ya da umurunda değil diyebiliriz. Nasıl kurtuluruz bu hocadan? Onun yüzünden 10 anca alacağım sınavdan.

Sınıf kaç?

Kaçıncı sınıfsın?

Yeni konular

Geri
Yukarı