Ders çalışamamak

YEGÜNGÖR

Decapat
Sadece TYT sınavına gireceğim ama bir türlü masanın başına geçip ders çalışmaya başlayamıyorum. 3 aydır kendimi erteliyorum. Hiçbir şey yapasım gelmiyor. Mezun senem. İyice tembelleştim. Bir yandan da vicdan azabı çekiyorum. Ne yapmalıyım?

Sadece TYT sınavına gireceğim ama bir türlü masanın başına geçip ders çalışmaya başlayamıyorum. 3 aydır kendimi erteliyorum. Hiçbir şey yapasım gelmiyor. Mezun senem. İyice tembelleştim. Bir yandan da vicdan azabı çekiyorum. Ne yapmalıyım?

Bende 10. sınıfım yarın sınavım var cuma gününden beri 1 saat sonra diye diye bu zamana kadar geldim inşallah 6:30 da başlamayı planlıyorum :D

benimde yapma isteğim olmayan şey. Yani zaten ülke belli iyice kötü duruma geldi halk desen koyun soru çözsem ne olacak yks ye girdim iyi puan tutturdum gençliğimin en güzel yıllarında yuvarlak işaretledim doktor olsam adamın biri gelip kafama yangın tüpü geçirebilir mühendis olsam maaş zaten azcık bişey. 18 yaşımda yurt dışı gidecem zaten bi şekilde akrabam var en kötü onun yanına giderim.

Aga dopamin detoksu diye bir şey var araştırmanı isterim.

Geri
Yukarı