Ders çalışırken çok gürültü oluşuyor, ne yapmalıyım ?

Batuhan05

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben ders çalışırken çok gürültü oluşuyor. Sizce ne yapmalıyım.:mad:

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman ev ortamını uyarman gerekiyor ve senin ders çalıştığını bilmiyolar mı da gürültü oluşturcak hareketlerde bulunuluyor.

Uyarınca anlasalar sorun yok. Müzik dinlemek çalışırken olur mu sence.

Bu tamamen seninle ilgili bir durum. Biri vardır müzik dinler ders çalışır, biri vardır dinlemez sakin bir ortamda çalışır. Eğer ki kafam karışmaz diyorsan dinle. Birde şunu anlamadım, evde sen ders çalışırken sana engel olmaları bir garip durum.

Ev ortamında kaldığın insanlar her kimse bilmediğim için eğer anlayışlı değillerse, hiç uğraşma. Niye mi dersen çünkü benim de ailem gürültü yapıyordu. O kadar söylememe rağmen sessizliği sağlayamadım. Dört yıllık açık öğretim bitirdim şimdi de KPSS'ye hazırlanıyorum. Aynı kel aynı tarak. Biz bu yaştan sonra değişmeyiz diyorlar. Sözlü uyarıyı mı dersin görünür yerlere yazı asmayı mı ne yapmadım ve yapmıyorum ki emin olun . Bir yere çıkacak zaman bağıra bağıra hazırlık yapılır, uyarırım bizim işimiz var bizim işe yetişmemiz gerek diye bir ton hikaye dinlersin. Her nedense gürültü yapmak için bir nedenleri olur. Ve bir şekilde kendilerini haklı çıkarırlar. Öyle bir dönem oldu kendi de üniversiteyi ev de okuyan ablan bile saygı duymaz oldu. Sessizlik istememe, kendinin yaşadığı zorlukları unutarak.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı