Ders çalışırken uykum geliyor

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Ders çalışırken uykum geliyor🥱 Nasıl odaklanabilirim?

Geçen yıl bende de benzer bir problem vardı normalde hiç uykum olmazdı ne zaman masaya oturup kitabı, herhangi bir ders videosunu ya da defteri açsam uykum gelir esnemeye başlardım. Telefonu elime alınca veya bilgisayar oyunu oynamaya başlayınca anında geçerdi. Yani sorun uykum olmasında değil ders çalışmak istememdeydi şu an isteyerek çalıştığım için uykum gelmiyor.

Geçen yıl bende de benzer bir problem vardı normalde hiç uykum olmazdı ne zaman masaya oturup kitabı, herhangi bir ders videosunu ya da defteri açsam uykum gelir esnemeye başlardım. Telefonu elime alınca veya bilgisayar oyunu oynamaya başlayınca anında geçerdi. Yani sorun uykum olmasında değil ders çalışmak istememdeydi şu an isteyerek çalıştığım için uykum gelmiyor.

Ben LGS için zorla çalışıyorum. Çalışmak istemiyorum.

Ben LGS için zorla çalışıyorum. Çalışmak istemiyorum.
Bro eğer istek yoksa bir şey elde edemezsin. Bana her zaman babam söyler. İsteksiz yaptığın şeyin hiç bir zaman kazancı yoktur. Bir şey isteksiz yapıyorsan yapma. Ben LGS'ye çalışmamıştım. Ortalama bir puan aldım. Derslerim kötü değildi. Sadece ben istemiyordum. Eğer isteseydim neden 450, 470 veya 480 almayayım. Bu tamamen senin ile alakalı bir durum. Eğer isteksizsen, bir hedefin bir istediğin okul yoksa, ailen varlıklıysa çalışma derim. Önemli olan okul değil zaten. Hayattaki yapacağın başarı önemli.

Geri
Yukarı