Ders çalışırken yaşanan karın ağrısı

Hoinchuhayn

Decapat
Merhaba arkadaşlar, biraz komik bir konu gibi gelebilir ancak dalga geçmemenizi rica ediyorum. Ders çalışırken karın kaslarımı istemsiz bir şekilde kasıyorum bu sebeple de ders çalışmak bir işkence boyutunu alıyor. Sıkılma veya yorulma sorunu yaşamamama rağmen bu karın ağrısı beni mahvediyor. Sorunun ne olduğu konusunda fikri olan veya bu sorun için gitmem gereken bölümü bilen kişiler cevaplarsa çok memnun olurum.

Dahiliyeye gidebilirsin ama ders çalışmadığın zamanlarda olmuyorsa ve tuvalet alışkanlığında değişiklik yoksa muhtemelen stres nedenlidir.

Kiloluysan karın kaslarını kasman kilodan olabilir. Değilsen bilmiyorum. Kiloluyken artık son zamanlarda sürekli karnımı kasıyordum, kastığımı fark edince bırakıyordum. Kilo verince geçti.

Dahiliyeye gidebilirsin ama ders çalışmadığın zamanlarda olmuyorsa ve tuvalet alışkanlığında değişiklik yoksa muhtemelen stres nedenlidir.

Ders çalışırken stres olmuyorum aslında ama neden böyle olduğunu anlamıyorum. Odaklandığım zaman oluyor genelde.

Kiloluysan karın kaslarını kasman kilodan olabilir. Değilsen bilmiyorum. Kiloluyken artık son zamanlarda sürekli karnımı kasıyordum, kastığımı fark edince bırakıyordum. Kilo verince geçti.

Kilom 80 ama boyum 185. sorun çıkaracağını düşünmüyorum.

Aynı konudan muzdaribim şu an 52 kiloyum stres yapmıyorum ama masaya oturunca karın ağrısı başlıyor.

Geri
Yukarı