Ders çalışma isteği gelmiyor

Şimdiden çalışsam LGS'den iyi puan alabilir miyim? geçen bu konuyu açmıştım çalışmaya başladım. Fakat hiç istek gelmiyor ne yapabilirim ltfn bir şey tavsiye edin.

Cevap verin ne olur
LGS yi o kadar kafana takma şimdi bile çalışmaya başlasan en az 300 puan alırsın sınavsız alan nitelikli liseler var lisenin bir önemi yok en önemli faktör sen oluyorsun sen çalışırsan yaparsın kötü bir liseye gitsen de sen çalıştıktan sonra gerisi gelir. yks daha önemli

Şimdiden çalışsam LGS'den iyi puan alabilir miyim? geçen bu konuyu açmıştım çalışmaya başladım. Fakat hiç istek gelmiyor ne yapabilirim ltfn bir şey tavsiye edin.

Cevap verin ne olur?

Ben üniversiteye kadar hep evde ders çalışmaya çalışıyordum fakat başaramıyordum, ne zaman kütüphaneye veya evden dışarı herhangi bir yere geçtim o zaman çalışabilmeye başladım. Eğer evde ders çalışmaya çalışıyorsan evden çıkıp kütüphane veya okulda çalışabilirsin.

LGS yi o kadar kafana takma şimdi bile çalışmaya başlasan en az 300 puan alırsın sınavsız alan nitelikli liseler var lisenin bir önemi yok en önemli faktör sen oluyorsun sen çalışırsan yaparsın kötü bir liseye gitsen de sen çalıştıktan sonra gerisi gelir. yks daha önemli
Lise ortamı etkiler bu arada,lise önemli değil diyorsunuz ama 4 yılı geçecek o lisede. Sınavsız liselerde ortalama da düşükse 4 sene güzel geçmez bence herkes için.

LGS'yi o kadar kafana takma şimdi bile çalışmaya başlasan en az 300 puan alırsın sınavsız alan nitelikli liseler var lisenin bir önemi yok en önemli faktör sen oluyorsun sen çalışırsan yaparsın kötü bir liseye gitsen de sen çalıştıktan sonra gerisi gelir. YKS daha önemli.

Hedefim 400 puan çalışsam yaparım zekam iyi yani ama çalışamıyorum.

Ebevyn kontrolü açarsanız ve belirli saatte bilgisayarı kapat derseniz zorunlu olarak çalışırsınız gibime geliyor.

Yarın tam bir başlangıç yapacağım 2 saat bile çalışırsam günde yine bana kar kalır.

Lise ortamı etkiler bu arada,lise önemli değil diyorsunuz ama 4 yılı geçecek o lisede. Sınavsız liselerde ortalama da düşükse 4 sene güzel geçmez bence herkes için.
ortam etkileyebilir ancak o ortama uymayıp kendini geliştirebilir zaten lise de çok anıları olcak zaten 7/24 ders çalışamaz

Geri
Yukarı