Ders İçin Anket Formu

Ro0kie

Hectopat
Daha fazla  
Sizden bir yardım isteyeceğim, üniversitemdeki zorunlu bir ders kapsamında hazırlamış olduğumuz bir tez konusu mevcut ve bu tez konusunda verimli bir bilgi ortaya çıkarmak için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Bu anketin 750 kişiyle buluşması gerekli sizlerden yardımlarınızı esirgememenizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anketi doldurdum, oyun oynayan birkaç arkadaşıma da linki göndereceğim. Birkaç yerde yazım hatası vardı, umarım ödev tesliminizde sıkıntı oluşturmaz.

Herkese teşekkür ediyorum cevapları için hatalarımı düzeltmeye çalışıyorum. Birde bu anket forma ek soru koyamıyorum onaylandı sorular. Sizlerden ricam gerçekten 750 kişi bulmamız gerekli nerelerde paylaşmam gerekli.

Herkese teşekkür ediyorum cevapları için hatalarımı düzeltmeye çalışıyorum. Birde bu anket forma ek soru koyamıyorum onaylandı sorular. Sizlerden ricam gerçekten 750 kişi bulmamız gerekli nerelerde paylaşmam gerekli.
Üniversitenizin veya bölümünüzün Facebook sayfaları olabilir. Takip ettiğiniz twitch yayıncıları varsa, onlardan yardım isteyebilirsiniz -taciz etmeden.- Technopat benzeri diğer forumlar olabilir.

Anketi doldurdum. Şuan kaç kişi cevap vermiş durumda?
150 kadar cevap alabildik. Epey sosyal medya sayfalarına falan gönderdim fakat insanlar okumayı pek sevmedikleri için yanıt vermek de istemiyorlar. Tanıdığınız bildiğiniz insanlara göndermenizi isterim 600 kişi kaldı. 😄😄

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı