Ders çalışmak için tavsiyeler

Bir yerden sonra az bile. Ayrıca tür önemli değil içerik önemli. İsterseniz kiatp önerebilirim başlamanız için.

Olur hocam.

Aynı sorun bende de var. Çalışmam gerektiğini biliyorum. Başına oturuyorum fakat yok. Ya evdekiler çağırıyor ya karnım acıkıyor yeni yemem rağmen ya da kafama farklı şeyler geliyor. Kafama bir şeyler gelmese bile bomboş soruya bakıp duruyorum birkaç kez okuyorum falan bilinçsiz şekilde. Bunun sebebi ve çözümü nedir? Masada muhabbet kuşlarımın kafesi, kalemlik, klavye, fare, hoparlörler, ağaç ve iki tane monitör var. Kafesi ve ağacı kaldırsam olur mu acaba?

Hocam ben direkt başladığımda yemek falan yemek için durmuyorum aralıksız 6 saat çalışıyorum ama sıkıntı olan başlangıç.

Eğer hiç alışkanlığınız yoksa ki 70 sayfaya şaşırdığınza göre yok, Harry Potter 'dan başlayın. Sonra kesmezse LOTR okuyun. HP insanı içine çeker ve basittir bu yüzden önerdim. LOTR ona göre bir tık daha ağırdır o sonra. Yine kesmezse Sherlock okuyun. Daha sonra klasiklere başlayın yavaştan.

Eğer hiç alışkanlığınız yoksa ki 70 sayfaya şaşırdığınza göre yok, Harry Potter'dan başlayın. Sonra kesmezse LOTR okuyun. HP insanı içine çeker ve basittir bu yüzden önerdim. LOTR ona göre bir tık daha ağırdır o sonra. Yine kesmezse Sherlock okuyun. Daha sonra klasiklere başlayın yavaştan.

Deneyeceğim hocam en son kitabı ilkokulda okudum bitirdim.

Geri
Yukarı