Ders nasıl çalışılır, siz nasıl çalışıyorsunuz?

Okumayıp ne yapacaksın? Babanın sana mirası mı var gidip kasiyer olman için bile üniversite mezunu olman lazım evden kendim bir yazılım yapar oradan geçinirim dersen bile matematiğin kötü. Ya gidip bir işte çırak olarak başlayıp gittikçe usta olup bir meslek sahibi olursun ya da rezil kepaze bir hayat sürdürürsün sen daha yolun başındasın kendine bir hedef koy ve yapacaklarını ona göre yap.
Hocam, bu yazınıza ek olarak şunuda söylemek istiyorum Matematik hocam ve Türkçe hocam bana karşı küfürlü bir ağızla senden bir şey olmaz dedi. Bunun üzerinden 1 hafta geçiyor ama hala aileme söylemedim. O laftan sonra içimdeki ağrıyı anlatamam
Öğrenene kadar okuyorum.
Bende öyle yapacağım sanırım

Hocam, bu yazınıza ek olarak şunu da söylemek istiyorum matematik hocam ve Türkçe hocam bana karşı küfürlü bir ağızla senden bir şey olmaz dedi. Bunun üzerinden 1 hafta geçiyor ama hala aileme söylemedim. O laftan sonra içimdeki ağrıyı anlatamam.

Bende öyle yapacağım sanırım.

Senden bir b*k olmaz mı dedi? Küfürlü bir ağızla derken neyi kastediyorsunuz?

Söylediği küfürleri hatırlamıyorum o yüzden küfürlü ağızla dedim.

Bu cidden kötü sizin için kötü kimsenin size hakaret etmesine izin vermeyin. Ananız veya babanız mı bu adam size küfürlü ağızla konuşacak! Bu ne cüret? Aileniz ne düşünür bilmiyorum fakat şu cümle gibi bir cümle kurarsa 'hocan o haklıdır!' asla o öğretmeni haklı zannetmeyin. Niçin böyle bir durum karşısında sessiz kaldınız?

Bu cidden kötü sizin için kötü kimsenin size hakaret etmesine izin vermeyin. Ananız veya babanız mı bu adam size küfürlü ağızla konuşacak! Bu ne cüret? Aileniz ne düşünür bilmiyorum fakat şu cümle gibi bir cümle kurarsa 'hocan o haklıdır!' asla o öğretmeni haklı zannetmeyin. Niçin böyle bir durum karşısında sessiz kaldınız?
sınıf içerisinde söylendiği için anlık bi şoka uğradım sonra ne diyeceğimi bilemedim. Yüzüm kıpkırmızı olmuştu eve gidene kadar sesim soluğum çıkmadı. Normalde zaten çok konuşan biri değilim ama böyle bir lafa maruz kalınca ne yapacağımı bilemedim

sınıf içerisinde söylendiği için anlık bi şoka uğradım sonra ne diyeceğimi bilemedim. Yüzüm kıpkırmızı olmuştu eve gidene kadar sesim soluğum çıkmadı. Normalde zaten çok konuşan biri değilim ama böyle bir lafa maruz kalınca ne yapacağımı bilemedim
İş işten geçmiş siz hocanıza karşı ahlakınızı bozmayın fakat yeri geldiğinde de sessiz kalmayın yeterli.Önemli olan bundan ders çıkarmanız.

İş işten geçmiş siz hocanıza karşı ahlakınızı bozmayın fakat yeri geldiğinde de sessiz kalmayın yeterli.Önemli olan bundan ders çıkarmanız.
o gün hala aklımdan silinmiyor ama cevap vermem için
Köpek gibi çalışıyorum tabiri caizse.
şu arkadaş gibi olmam lazım.
Köpek gibi çalışıyorum tabiri caizse.
hocam bu arada siz nasıl çalışıyorsunuz aktif olduğunuzda cevap verirseniz sevinirim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı