Ders notlarını atmayan hoca nereye şikayet edilir?

Brave_TR

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Yarın fizik sınavım var. Hoca notları sınıf grubuna atmış fakat ben yakın zamanda telefonumu sıfırladığım için o notlar benden gitti. Hocadan bugün tekrar istedim bana şöyle söylemlerde bulundu:
-Belgelerim kısmında gözüküyor oraya baksana sormadan önce.
Bunu dedikten sonra durumu açıkladım telefonumu sıfırladığımı.
-Sonrasında sıfırlamasaydın bende gözüküyor. Atmayacağım senin problemin.
Gibi söylemlerde bulundu ben de daha çok uzatmadım ve şikayet etmek istedim. Zaten bizimle argo da konuşuyor.
Başlıkta da olduğu gibi ben bu hocayı nereye ve hangi konuyla şikayet edebilirim?

Belge atmama konusundan bir şey çıkacağını düşünmüyorum ama argo konusunda rahatsız oluyorsanız CİMER'e şikayet edebilirsiniz. Onun dışında belgeyi bir arkadaşınızdan isteyin.

Eğer lisedeyseniz hiçbir hocanın not paylaşma gibi bir zorunluluğu yok üniversitedeyseniz zaten üniversitenin kendi sistemine notlar yükleniyor. Bu noktada şikayet etseniz dahi bir şey çıkacağını sanmıyorum. Sınıftaki birine mesaj atarak temin edebilirsiniz hocanın gönderdiği notları.
Argo konusunda ise Sınıf hocası, Rehberlik hocası, İdare ardından bir geri dönüş alamazsanız CİMER'e kadar yolu var o işin. Şikayet edebildiğiniz her yere şikayet etmekte fayda var.

Başka arkadaşından işte notu? Zaten sınav sorularının daha önceden verilmesi suç olan bir şey.
Soruların önceden verilmesi nerden çıktı????

Öncelikle merhaba. Yarın fizik sınavım var. Hoca notları sınıf grubuna atmış fakat ben yakın zamanda telefonumu sıfırladığım için o notlar benden gitti. Hocadan bugün tekrar istedim bana şöyle söylemlerde bulundu:
-Belgelerim kısmında gözüküyor oraya baksana sormadan önce.
Bunu dedikten sonra durumu açıkladım telefonumu sıfırladığımı.
-Sonrasında sıfırlamasaydın bende gözüküyor. Atmayacağım senin problemin.
Gibi söylemlerde bulundu ben de daha çok uzatmadım ve şikayet etmek istedim. Zaten bizimle argo da konuşuyor.
Başlıkta da olduğu gibi ben bu hocayı nereye ve hangi konuyla şikayet edebilirim?

Bu iddialardan bir şey çıkmaz. Notlara erişebilen bir arkadaşından iste sana göndersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı