Felsefe hocası nereye şikayet edilir?

Bunlarla ilgili müdürden imzalı kağıt alın, gerektiğinde hocanıza gösterin. Kendi açınızdan bakınca hocanın yaptığında hata bulursunuz ama onun gözünden de bakın. Siz yalan söyleyip dersten ayrılarak hocayı zor durumda bırakabilirsiniz.

Hoca teneffüse çıkarmıyormuş. İmza falan etki etmez ona.

Arkadaşlar merhaba bizim bir felsefe hocamız var ve benim sweatimin kapüşonunu örtme takıntım var ve bunu müdürle konuştum kapüşon takmamın sıkıntı olmayacağını söyledi ancak bugün derste felsefe hocası kapüşonumu açtırmak istedi ve ben de durumu anlattım ve müdürünün izni dahilinde olduğunu söyledim. Bana doktor raporun var mı dedi hayır yok isterseniz müdürle konuşalım dedim. Böyle deyince pek bir şey yapmadı ve geçen gün de antrenmana gidecektim bundan da okulumuzun müdürünün haberi var babamla konuşmuşlardı antrenman olduğu günler okuldan erken çıkacaktım ancak felsefe hocası beni çıkarmayacağını söyledi ve ben de o gün antrenmana gidemedim ve müdüre hocayı şikayet ettim. Müdür bana bir daha böyle bir durum yaşanmaması için hocayla konuşacağını söyledi ancak ben hocayı şikayet etmek istiyorum. Ekstra olarak normalde blok olmayan derslerde bizi teneffüse çıkarmayıp blok ders işliyor. Buna hakkı var mı?

Milli eğitim bakanı ile iletişime geç. Form ile ilgilenmiyorlar maalesef ama arasan çözüm olur.

Et tabii en iyisi bu ama tek sorun o hocanın yüzüne derste bakamıyorsun huzursuz oluyor insan ama yapacak bir şey yok. Bizim bir arkadaş 10 Kasım töreninde şişeye otururken kimyacı görüp bunun boğazını sıktı tüm okul karıştı hoca ağladı falan çok da iyi kadındı şimdi çocuk her derse girerken huzursuz sıkıntılı.

Kanka idare ile adamakıllı konuş bence. Sözlüyü 20 falan girer mi diye sorarsan girmez ama 50 60 girebilir. Sonra imzalı bir kağıt (müdürün idarenin vb.) Şikayet et ilçe eğitim bakanlığına. (bence biraz daha bekle eğer devam ederse şikayet et ama şikayet seçeğini son seçenek olarak gör)

Et tabii en iyisi bu ama tek sorun o hocanın yüzüne derste bakamıyorsun huzursuz oluyor insan ama yapacak bir şey yok. Bizim bir arkadaş 10 Kasım töreninde şişeye otururken kimyacı görüp bunun boğazını sıktı tüm okul karıştı hoca ağladı falan çok da iyi kadındı şimdi çocuk her derse girerken huzursuz sıkıntılı.

Şişeye niye oturuyor?

Bu tarz durumlarda Cimer'e şikayet edebilirsiniz, sonuç ne oldu?

Hocam biraz geç oldu ama yeni gördüm kusura bakmayın, kulüp gelişim direktöründen izin kağıdı çıkardım müdürden de izin kağıdı aldım hallettik yani teşekkür ederim cevaplarınız için sözlüm 70-80 girilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı