Felsefe hocası nereye şikayet edilir?

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar merhaba bizim bir felsefe hocamız var ve benim sweatimin kapüşonunu örtme takıntım var ve bunu müdürle konuştum kapüşon takmamın sıkıntı olmayacağını söyledi ancak bugün derste felsefe hocası kapüşonumu açtırmak istedi ve ben de durumu anlattım ve müdürünün izni dahilinde olduğunu söyledim. Bana doktor raporun var mı dedi hayır yok isterseniz müdürle konuşalım dedim. Böyle deyince pek bir şey yapmadı ve geçen gün de antrenmana gidecektim bundan da okulumuzun müdürünün haberi var babamla konuşmuşlardı antrenman olduğu günler okuldan erken çıkacaktım ancak felsefe hocası beni çıkarmayacağını söyledi ve ben de o gün antrenmana gidemedim ve müdüre hocayı şikayet ettim. Müdür bana bir daha böyle bir durum yaşanmaması için hocayla konuşacağını söyledi ancak ben hocayı şikayet etmek istiyorum. Ekstra olarak normalde blok olmayan derslerde bizi teneffüse çıkarmayıp blok ders işliyor. Buna hakkı var mı?

Tutanak tutulmasını gerekli kılacak bir durum göremiyorum ama o 20 değişmez gibi 😄.

Çok saçma ya biz okula sweat ile gelince disiplin yiyoruz hoca hem bizi teneffüse çıkarmıyor hem müdürden iznimiz olduğu halde okuldan göndermiyor hem de kapüşonuma karışıyor ama bir tutanak bile yok cidden Türkiye'yi anlayana helal olsun.

Bunlarla ilgili müdürden imzalı kağıt alın, gerektiğinde hocanıza gösterin. Kendi açınızdan bakınca hocanın yaptığında hata bulursunuz ama onun gözünden de bakın. Siz yalan söyleyip dersten ayrılarak hocayı zor durumda bırakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı